Cumhurbaşkanı Erdoğan'dan kendisine yazılan "Miniciksin" şiirine esprili yanıt: Kızım ben 1.85 boyundayım - Son Dakika

Cumhurbaşkanı Erdoğan'dan kendisine yazılan "Miniciksin" şiirine esprili yanıt: Kızım ben 1.85 boyundayım

20.08.2022 00:16

Cumhurbaşkanı Erdoğan, dün akşam Büyük İstanbul Dönüşümü Esenler İlk Etap Teslim Töreni'nin ardından hak sahibi ailenin evine konuk oldu. Erdoğan ev sahibinin kızının kendisine yazdığı şiiri okurken "Sen miniciksin" ifadelerine, "Kızım ben 1.85 boyundayım" yanıtını verdi. O anlar gülüşmelere neden oldu.

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Büyük İstanbul Dönüşümü Esenler İlk Etap Teslim Töreni'nin ardından kendisine davette bulunan hak sahibi ailenin evine konuk oldu.

TEŞEKKÜR ETTİLER

Ziyarette evde bulunanlardan bir kişi Cumhurbaşkanı Erdoğan'a, "40-50 yıllık binada, artık can güvenliğimizin kalmadığı, günümüz deprem koşullarında ikamet ettiğimiz binalarda, ailelerimiz ve çocuklarımızla sıkıntı içerisinde oturuyorduk. Böyle bir mekanı bize tahsis ettiğiniz için Allah hepinizden razı olsun. Hepinize sonsuz teşekkür ediyoruz." dedi.

Erdoğan'ın kendisine yazılan şiirdeki 'Miniciksin' ifadesine verdiği yanıt güldürdü: Kızım 1.85 boyundayım

"MİNİCİKSİN" İFADESİ GÜLDÜRDÜ

Cumhurbaşkanı Erdoğan'ı göreceği için saçlarını ördürdüğünü söyleyen küçük kız çocuğu, yazdığı mektubu Cumhurbaşkanı'na takdim etti. Kız çocuğunun mektubunu okuyan Cumhurbaşkanı Erdoğan, metindeki "Miniciksin" ifadesine, "Kızım ben 1.85 boyundayım." diye karşılık verdi. O anlar gülüşmelere neden oldu.

Erdoğan'ın kendisine yazılan şiirdeki 'Miniciksin' ifadesine verdiği yanıt güldürdü: Kızım 1.85 boyundayım

"BENİ AĞLATACAK ŞEYLER YAZMIŞSIN"

Cumhurbaşkanı Erdoğan, mektubu okumasının ardından kendisine, "Ağlıyor musun?" diye soran çocuğa, "Ağlatacaksın beni. Senin bu sözlerinden sonra nasıl ağlamayayım? Beni ağlatacak şeyler koymuşsun." ifadelerini kullandı. Erdoğan, ziyaretin sonunda aileyle hatıra fotoğrafı çektirdi.

Ziyarette Cumhurbaşkanı Erdoğan'a, Cumhurbaşkanı Yardımcısı Fuat Oktay ile Çevre Şehircilik ve İklim Değişikliği Bakanı Murat Kurum da eşlik etti.

YORUMLAR
500
Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın sözleri İsveç ve Finlandiya'da tedirginlik yarattı: NATO üyeliğimizi durdurmakla tehdit etti Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın sözleri İsveç ve Finlandiya'da tedirginlik yarattı: NATO üyeliğimizi durdurmakla tehdit etti İmamoğlu'ndan Erdoğan'a: 'Bugün Açılışı Yapılan Metro Hattının Maliyeti İbb Tarafından Karşılanmaktadır. İmamoğlu'ndan Erdoğan'a: 'Bugün Açılışı Yapılan Metro Hattının Maliyeti İbb Tarafından Karşılanmaktadır.
Kaynak: AA

Son Dakika Güncel Cumhurbaşkanı Erdoğan'dan kendisine yazılan 'Miniciksin' şiirine esprili yanıt: Kızım ben 1.85 boyundayım - Son Dakika

Bu haber AA tarafından hazırlanmış olup habere Sondakika.com tarafından hiçbir editöryal müdahalede bulunulmamıştır. AA tarafından hazırlanan bütün haberler sitemizde hazırlandığı şekliyle otomatik servis edilmektedir. Bu nedenle haberin hukuki muhatabı AA kurumudur.

Advertisement