Son Dakika Haberleri: Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Yeşilyurt Belediyesini Ödüllendirdi

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Yeşilyurt Belediyesini Ödüllendirdi

3 ay önce

Yeşilyurt Belediye Başkanı Hacı Uğur Polat, AK Parti Yerel Yönetimler Proje Yarışması’nda sosyal proje alanında dereceye giren ‘Keşke Bütün Çocuklar Mutlu Olsa’ projesi ödülünü Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın elinden aldı.

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Yeşilyurt Belediyesini Ödüllendirdi, System.String[]
Yeşilyurt  Belediye Başkanı Hacı  Uğur Polat,  AK Parti Yerel Yönetimler Proje Yarışması'nda sosyal proje alanında dereceye giren 'Keşke Bütün Çocuklar Mutlu Olsa' projesi ödülünü  Cumhurbaşkanı  Recep Tayyip Erdoğan'ın elinden aldı.

Yeşilyurt İlçesinde yaşayan yetim ve öksüz çocukların hayallerini gerçeğe dönüştürmek için  Yeşilyurt  Belediye Başkanı Hacı  Uğur Polat'ın talimatıyla başlatılan ve bugüne kadar 700'e yakın çocuğun isteğinin yerine getirilmesini sağlayan 'Keşke Bütün Çocuklar Mutlu Olsa' projesi,  AK Parti Yerel Yönetimler Proje yarışmasında sosyal proje alanında ödül almaya hak kazandı.

Cumhurbaşkanı  Recep Tayyip Erdoğan'ın katılımıyla  Ankara Ticaret Odası Kongre Merkezinde Büyükşehir ve İlçe Belediye Başkanlarıyla düzenlenen toplantıya katılan  Yeşilyurt  Belediye Başkanı Hacı  Uğur Polat, ödülünü  Cumhurbaşkanı  Recep Tayyip Erdoğan'ın elinden aldı.

Cumhurbaşkanı  Recep Tayyip Erdoğan ödül töreni sırasında tokalaştığı  Yeşilyurt  Belediye Başkanı Hacı  Uğur Polat'ı tebrik edip kutlarken, çalışmalarında başarılar diledi.

Yeşilyurt  Belediye Başkanı Hacı  Uğur Polat, toplantı sonunda ' Keşke Bütün Çocuklar Mutlu Olsa' afişlerinin olduğu bölümü ziyaret eden  Cumhurbaşkanı  Recep Tayyip Erdoğan'a proje hakkında detaylı bilgiler aktardı.

Polat, " Cumhurbaşkanımıza çok teşekkür ediyorum"

Yeşilyurt  Belediye Başkanı Hacı  Uğur Polat,  Cumhurbaşkanı  Recep Tayyip Erdoğan tarafından ödüllendirilmelerinin onurunu yaşadıklarını söyledi.

Göreve geldikleri günden itibaren  Yeşilyurt İlçesindeki sosyal sorumluluk hizmetlerine ayrıcalık tanıdıklarını ifade eden Belediye Başkanı Polat, " İlçemizde yaşayan yetim ve öksüz çocuklarımızın isteklerini yerine getirmek adına başlattığımız ' Keşke' projemiz,  AK Parti Yerel Yönetimler Proje yarışmasında ödül almaya hak kazandı. Sayın Cumhurbaşkanımız  Recep Tayyip Erdoğan bugün  Ankara'da düzenlenen Belediye Başkanları İstişare ve Değerlendirme Toplantısı sonunda ödülümüzü şahsıma takdim etti. Böylesine anlamlı ve kıymetli bir ödülü Cumhurbaşkanımızın elinden almak bizim adımıza onur ve şereftir.  Yeşilyurt İlçesini bütün alanlarda daha ileri noktaya ulaştırmak için Başkan Yardımcılarımız, Birim Müdürlerimiz ve personellerimizle birlikte sürdürdüğümüz hizmetlerimizin AK Partimizin Kurucu Genel Başkanı ve Cumhurbaşkanımız tarafından ödüle layık görülmesi bizim adımıza gurur vesilesidir. Cumhurbaşkanımıza, Başbakanımıza ve  AK Parti Genel Merkezine hizmetlerimizi ödüllendirdikleri için  Yeşilyurt halkı adına sonsuz teşekkürlerimi sunuyorum. Aldığımız bu ödül  Malatya ve  Yeşilyurt'a hayırlı uğurlu olsun" dedi. - MALATYA
Facebook'ta Paylaş! Twitter'da Paylaş! Whatsapp'da Paylaş!


Sırrı Bilinmeyen Balıklar! Bu Balıkları Yiyenin Başı Dertten Kurtulmuyor Lüks İçinde Yaşıyorlar! Hakan Şükür'ün Tesettürlü Eşi, ABD'de Başını Açtı
Almanya'da Türklerin Yoğun Olduğu Köln Kentine Ermeni Anıtı Dikildi