Son Dakika Haberleri: Cumhurbaşkanı Yardımcısı Oktay, Bosna Hersek'te

Cumhurbaşkanı Yardımcısı Oktay, Bosna Hersek'te

7 gün önce

Cumhurbaşkanı Yardımcısı Fuat Oktay, Bosna Hersek Bakanlar Konseyi Başkanı Denis Zvizdic ile bir araya geldi.

Cumhurbaşkanı Yardımcısı Oktay, Bosna Hersek'te, System.String[]
Cumhurbaşkanı Yardımcısı Fuat Oktay, Bosna Hersek Bakanlar Konseyi Başkanı Denis Zvizdic ile bir araya geldi.

Oktay, Bosna Hersek Devlet Başkanlığı Konseyi'nin himayesinde, Bosna Bank International (BBI) ile İslam Kalkınma Bankası (IDB) tarafından Bosna Hersek Parlamento binasında düzenlenen Saraybosna İş Forumu 10. Toplantısı'na katıldı.

Cumhurbaşkanı Yardımcısı Oktay, iş forumundaki konuşmasının ardından Bosna Hersek Bakanlar Konseyi Başkanı Denis Zvizdic ile görüştü.

Basına kapalı gerçekleştirilen görüşmede, Türkiye ve Bosna Hersek'in gün geçtikçe güçlenen ikili ilişkileri ele alındı.

İki ülkenin ulaştırma, enerji, savunma, turizm, otomotiv ve mobilya sektörlerindeki mevcut ticari potansiyelinin üzerine çıkmasının vurgulandığı görüşmede, gelecek dönemde imzalanacak Serbest Ticaret Anlaşması ile ticari ilişkilerin daha da artacağı ifade edildi.
Haber Yayın Tarihi : 17.04.2019 04:20 Kaynak: AAKemal Kılıçdaroğlu'na Yumruk Atan Saldırgan, Adli Kontrol Şartı ile Serbest Bırakıldı Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın Çocuklarla Düeti Sosyal Medyaya Damga Vurdu Milli Savunma Bakanı Hulusi Akar, Yeni Askerlik Sistemi Hakkında Bilgi Verdi! Kılıçdaroğlu'na Yumruk Atıp Serbest Kalan Saldırganın İlk Sözleri: Devlet Büyüklerimin Ellerinden Öperim