Son Dakika Haberleri: Cumhurbaşkanlığından Piyasaları Rahatlatacak Açıklama: Ekonomik Darbeyi Savuşturuyoruz

Cumhurbaşkanlığından Piyasaları Rahatlatacak Açıklama: Ekonomik Darbeyi Savuşturuyoruz

7 ay önce

Cumhurbaşkanlığı İletişim Başkanı Fahrettin Altun tarafından yapılan açıklamada "Türk milletinin feraseti, Cumhurbaşkanımızın liderliği ile bu ekonomik darbe girişimini de savuşturuyoruz." ifadeleri kullanıldı.

Cumhurbaşkanlığı İletişim Başkanı Fahrettin Altun Twitter hesabından ekonomide yaşanan son gelişmelere ilişkin paylaşımda bulundu. Altun,"Türk milletinin feraseti, Cumhurbaşkanımızın liderliği ile bu ekonomik darbe girişimini de savuşturuyoruz." ifadesini kullandı.

"EKONOMİK DARBE GİRİŞİMİNİ SAVUŞTURUYORUZ"

Cumhurbaşkanlığı İletişim Başkanı Fahrettin Altun, Türkiye'ye başlatılan ekonomik savaş ile ilgili sosyal medya hesabı üzerinden açıklama yaptı. Altun mesajında, "Türk milletinin feraseti, Cumhurbaşkanımızın liderliği ile bu ekonomik darbe girişimini de savuşturuyoruz. Bu süreçte bu aziz millet, yanında duranları da, karşısında yer alanları da unutmaz." ifadelerine yer verdi.
Doğu'daki 5 İlde Yapılan Seçim Anketinde, HDP Diğer Partileri Geride Bıraktı Fuhuş Operasyonunda Yakalanan 2 Erkeğin HIV Virüsü Taşıdıkları Ortaya Çıktı

Türkiye'de Yakalanan Ünlü Mafya Lideri, Bulgaristan'a İade Edildi