Son Dakika Haberleri: Cumhurbaşkanlığından Piyasaları Rahatlatacak Açıklama: Ekonomik Darbeyi Savuşturuyoruz

Cumhurbaşkanlığından Piyasaları Rahatlatacak Açıklama: Ekonomik Darbeyi Savuşturuyoruz

3 ay önce

Cumhurbaşkanlığı İletişim Başkanı Fahrettin Altun tarafından yapılan açıklamada "Türk milletinin feraseti, Cumhurbaşkanımızın liderliği ile bu ekonomik darbe girişimini de savuşturuyoruz." ifadeleri kullanıldı.

Cumhurbaşkanlığı İletişim Başkanı Fahrettin Altun Twitter hesabından ekonomide yaşanan son gelişmelere ilişkin paylaşımda bulundu. Altun,"Türk milletinin feraseti, Cumhurbaşkanımızın liderliği ile bu ekonomik darbe girişimini de savuşturuyoruz." ifadesini kullandı.

"EKONOMİK DARBE GİRİŞİMİNİ SAVUŞTURUYORUZ"

Cumhurbaşkanlığı İletişim Başkanı Fahrettin Altun, Türkiye'ye başlatılan ekonomik savaş ile ilgili sosyal medya hesabı üzerinden açıklama yaptı. Altun mesajında, "Türk milletinin feraseti, Cumhurbaşkanımızın liderliği ile bu ekonomik darbe girişimini de savuşturuyoruz. Bu süreçte bu aziz millet, yanında duranları da, karşısında yer alanları da unutmaz." ifadelerine yer verdi.
Gelin Adayı Hanife, Akaryakıt İstasyonunda Pompa Görevlisi Oldu Millet Bahçeleri Açılışında Konuşan Erdoğan'dan Atatürk Çıkışı: Hakarete İzin Vermeyiz

Son Dakika! Trump, FETÖ Elebaşı Gülen'in İadesi Tartışmalarına Noktayı Koydu: Gündemimizde Yok