Son Dakika Haberleri: Cumhurbaşkanlığından Piyasaları Rahatlatacak Açıklama: Ekonomik Darbeyi Savuşturuyoruz

Cumhurbaşkanlığından Piyasaları Rahatlatacak Açıklama: Ekonomik Darbeyi Savuşturuyoruz

2 ay önce

Cumhurbaşkanlığı İletişim Başkanı Fahrettin Altun tarafından yapılan açıklamada "Türk milletinin feraseti, Cumhurbaşkanımızın liderliği ile bu ekonomik darbe girişimini de savuşturuyoruz." ifadeleri kullanıldı.

Cumhurbaşkanlığı İletişim Başkanı Fahrettin Altun Twitter hesabından ekonomide yaşanan son gelişmelere ilişkin paylaşımda bulundu. Altun,"Türk milletinin feraseti, Cumhurbaşkanımızın liderliği ile bu ekonomik darbe girişimini de savuşturuyoruz." ifadesini kullandı.

"EKONOMİK DARBE GİRİŞİMİNİ SAVUŞTURUYORUZ"

Cumhurbaşkanlığı İletişim Başkanı Fahrettin Altun, Türkiye'ye başlatılan ekonomik savaş ile ilgili sosyal medya hesabı üzerinden açıklama yaptı. Altun mesajında, "Türk milletinin feraseti, Cumhurbaşkanımızın liderliği ile bu ekonomik darbe girişimini de savuşturuyoruz. Bu süreçte bu aziz millet, yanında duranları da, karşısında yer alanları da unutmaz." ifadelerine yer verdi.
Eşinin Uygunsuz Anlarını Sosyal Medyadan Canlı Yayınlayan Kocanın 9 Yıl Hapsi İsteniyor Arka Sıradakiler Oyuncusu Temmuz Karikutal'ın Aldığı Ev İki Kişiye Birden Satıldı

ABD Başkanı Donald Trump: Rus Uçağını Suriye'nin Düşürdüğü Değerlendiriliyor