Cumhurbaşkanlığı İletişim Başkanlığı Afyonkarahisar Bölge Müdürü Burcu'dan, Afyon Eğitim Vakfına... - Son Dakika

Cumhurbaşkanlığı İletişim Başkanlığı Afyonkarahisar Bölge Müdürü Burcu'dan, Afyon Eğitim Vakfına...

Cumhurbaşkanlığı İletişim Başkanlığı Afyonkarahisar Bölge Müdürü Münire Burcu, Afyon Eğitim Vakfını ziyaret etti.

Cumhurbaşkanlığı İletişim Başkanlığı Afyonkarahisar Bölge Müdürü Burcu'dan, Afyon Eğitim Vakfına..., System.String[]

Cumhurbaşkanlığı İletişim Başkanlığı Afyonkarahisar Bölge Müdürü Münire Burcu, Afyon Eğitim Vakfını ziyaret etti.

Ziyarette, Burcu, Afyon Eğitim Vakfı Genel Sekreteri Murat Diker ile halen üzerinde çalıştıkları ortak projeleri görüştü.

Burcu, Afyon Eğitim Vakfı'nın faaliyetlerini yakından takip ettiklerini, gençlerin öğrenimlerine verilen desteğin önemini belirterek, Cumhurbaşkanlığı İletişim Başkanlığı olarak her türlü desteği verdiklerini ve vermeye devam edeceklerini kaydetti.

Diker de Burcu'ya verdikleri destekler dolayısıyla teşekkür etti.

Ziyaret sonrası Diker tarafından Burcu'ya vakfın plaketi takdim edilirken Burcu da İletişim Başkanlığı tarafından hazırlanan kitap seti hediye etti.

Haber Yayın Tarihi: 17.09.2020 14:47 - Kaynak: AA

Son Dakika Güncel Cumhurbaşkanlığı İletişim Başkanlığı Afyonkarahisar Bölge Müdürü Burcu'dan, Afyon Eğitim Vakfına... - Son Dakika

YORUMLAR

Son Dakika

Kur'an kursunda çocuğa şiddet görüntüleriyle ilgili soruşturma başlatıldı Akıllara durgunluk veren olay! Borcuna karşılık eşini teminat olarak verdi, borcunu ödedi eşi geri gelmedi Kadın polis, eski erkek arkadaşının 16 yaşındaki oğlu ile ilişkiye girdi Başakşehir kendi maçında TFF'nin yayınladığı listede yer almadı Kapısına çöp bırakanları caydırmak için duvarına "Beddua ederim, koronavirüs olursun" yazdı, bir daha kimse çöp atmadı MasterChef yarışmacısı Walison Fonseca'nın eşi Melisa Pınar, pozlarıyla gündem oldu Ekip otosunda ilişkiye giren polisler meslekten ihraç edildi Talihsiz çiftçi, ürünlerinin yanmasını gözyaşı dökerek izledi