Cumhurbaşkanlığından istifa etti, Savunma Bakan Yardımcısı oldu - Son Dakika

Cumhurbaşkanlığından istifa etti, Savunma Bakan Yardımcısı oldu

05.07.2019 09:24
Cumhurbaşkanlığından istifa etti, Savunma Bakan Yardımcısı oldu, System.String[]

Rusya Savunma Bakanlığı, eski İnguşetya Cumhurbaşkanı Yunus-Bek Yevkurov'un Rusya Savunma Bakan Yardımcılığına atandığını duyurdu.

Rusya Savunma Bakanlığı, eski İnguşetya Cumhurbaşkanı Yunus-Bek Yevkurov'un Rusya Savunma Bakan Yardımcılığına atandığını duyurdu.

Rusya Savunma Bakanlığı tarafından yapılan açıklamada, Rusya'ya bağlı İnguşetya Özerk Cumhuriyeti Cumhurbaşkanlığı'ndan 2 hafta önce istifa eden Yunus-Bek Yevkurov'un Rusya Savunma Bakan Yardımcılığına atandığını duyurdu. Daha önce general rütbesiyle Rusya Hava Kuvvetlerinde görev alan Yevkurov, Kuzey Kafkasya ve Kosova gibi önemli noktalarda görev yapmıştı. Yevkurov, Savunma Bakan Yardımcılığında görev alanı olarak Rusya Federasyonu Silahlı Kuvvetleri savaş eğitimini ve uçuş güvenliği hizmetini yönetecek.

Rus askeri uzman Vladislav Şurıgin, Rus basınına konu ile ilgili yorumlarını aktararak, "Rusya Savunma Bakanlığında savaş eğitimine bakan bir bakan yardımcısının ortaya çıkması yerinde bir karar. Savaş eğitiminde görevli ilk bakan yardımcısı oldu. Savunma bakanı zaten çok sayıda görevle karşı karşıya kalıyor. Askeri savaş eğitimini her zaman belirli bir görevlinin üstlenmesi yerinde bir hamle oldu" ifadelerini kullandı. - MOSKOVA

Cumhurbaşkanlığından istifa etti, Savunma Bakan Yardımcısı oldu

Kaynak: İHA

Son Dakika Güncel Cumhurbaşkanlığından istifa etti, Savunma Bakan Yardımcısı oldu - Son Dakika


YORUMLAR

Son Dakika

Erdoğan'la görüşen Saadet Partili Asiltürk'ün ittifak açıklamalarına Karamollaoğlu'ndan yanıt: İnşallah çatlaklar olmaz Son Dakika: Başakşehir'i 2-1 mağlup eden Trabzonspor Süper Kupa'yı müzesine götürdü Karısının cüretkar paylaşımlarına dayanamayan adam önce eşini sonra kendisini öldürdü Dünyaca ünlü yıldız Halsey, Türk senarist Alev Aydın'dan hamile kaldı Güzel model Anna Falchi, Lazio şampiyon olursa tamamen soyunacak Yeni arabası ile 2 geyiğe çarpan adam, aynı gün milyoner olduğunu öğrendi Pelin Akil'den üçüncü çocuk için eşine bomba gönderme İşsizlikten isyan eden ünlü model "Aklımı kaybediyorum" diyerek pencere önünde üstsüz poz verdi