Cumhuriyet Bayramında 29 kilometre yüzecek - Son Dakika

Cumhuriyet Bayramında 29 kilometre yüzecek

26.10.2020 17:37
Cumhuriyet Bayramında 29 kilometre yüzecek, System.String[]

Manş Denizi ve Cebelitarık Boğazı'nı geçen Türk yüzücülerden 55 yaşındaki Ragıp Vural Tandoğan, 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı dolayısıyla Datça ilçesinde 29 kilometre kulaç atacak.

Manş Denizi ve Cebelitarık Boğazı'nı geçen Türk yüzücülerden 55 yaşındaki Ragıp Vural Tandoğan, 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı dolayısıyla Datça ilçesinde 29 kilometre kulaç atacak.

Vural, gazetecilere yaptığı açıklamada, "Cumhuriyet Yüzüşü" adını verdiği etkinlik için kendisine destek verenlere teşekkür etti.

Tandoğan, "29 Ekim'deki 'Cumhuriyet Yüzüşü'nde Palamutbükü'nden Datça merkeze solo olarak 29 kilometre yüzeceğim. Bu zorlu yüzüşü, hava koşulları nedeniyle 27 Ekim'e de alabiliriz. Bu yüzme parkurunda uluslararası yüzme ultra maraton kuralları uygulanacak. 'Cumhuriyet Yüzüşü'nde bana destek olan Datça Belediyesine, Datça Kaymakamlığına ve Genlik ve Spor İlçe Müdürlüğüne çok teşekkür ederim." diye konuştu.

- Kaynak: AA

Son Dakika Güncel Cumhuriyet Bayramında 29 kilometre yüzecek - Son Dakika

YORUMLAR

Son Dakika

Fatih Terim'in görevine devam etmesinin ardından G.Saray yönetiminden ilk açıklama Son Dakika: Fatih Terim, Galatasaray'daki görevine devam edeceğini duyurdu Karantina kurallarını ihlal eden Cristiano Ronaldo'yla ilgili soruşturma başlatıldı Son Dakika: Ermenistan Cumhurbaşkanı Armen Sarkisyan, sınır birlikleri komutanını görevden aldı 20 yaşında intihar eden İngiliz modelin ailesi: 13 yaşında cinsel istismara uğradı Bahar Candan "Türkiye'nin en salak kızı bile söyleyebiliyor" deyip İstiklal Marşı'nı okudu Son Dakika! Erdoğan'dan Fransız malları için boykot çağrısı: Sakın satın almayın Metro raylarına düşen ve üzerinden 2 vagon geçen kızın mucize kurtuluşu