Cumhuriyet Meydanındaki Düzenleme Çalışmaları Devam Ediyor - Son Dakika

Cumhuriyet Meydanındaki Düzenleme Çalışmaları Devam Ediyor

05.01.2012 11:00
Cumhuriyet Meydanındaki Düzenleme Çalışmaları Devam Ediyor, System.String[]

Manisa Belediyesi tarafından Cumhuriyet Meydanı'nda yürütülen yeniden düzenleme çalışmaları devam ediyor.

Manisa Belediyesi tarafından Cumhuriyet Meydanı'nda yürütülen yeniden düzenleme çalışmaları devam ediyor.

Manisa Belediye Başkanı Cengiz Ergün, Cumhuriyet Meydanı'nda yürütülen düzenlenme çalışmalarını yerinde inceledi.

İncelemelerinin ardından açıklamalarda bulunan Ergün, hem görsel hem de kullanım açısından kente yakışır bir meydan yaratma düşüncesinde olduklarını belirtti.

Yapılan çalışmalarla Cumhuriyet meydanı'nın sil baştan yenilendiğini ifade eden Ergün, "Yaklaşık 6 bin metrekarelik alanda yapılan meydan düzenlemesinde, 2 gösteri havuzu, su perdesi ve oturma alanları yer alacak. Burası kentin en prestijli yeri olduğu için tüm detaylara dikkat ediyoruz. Çalışmalar tamamlandığında meydan Manisa'nın en güzel noktalarından biri olacaktır" dedi.

- MANİSA

- Kaynak: AA

Son Dakika Yerel Cumhuriyet Meydanındaki Düzenleme Çalışmaları Devam Ediyor - Son Dakika

YORUMLAR

Son Dakika

Azerbaycan milletvekili Paşayeva'dan Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın çağrısına destek: Fransız mallarının boykotuna başlıyoruz Selçuk Bayraktar'dan Tele1 TV'nin İHA'larla ilgili haberine sert tepki: Siz isteseniz de istemeseniz de uçacak TOKİ 2021'de dar gelirli vatandaşlar için 100 bin sosyal konut yapacak Öldürdüğü hamile kız arkadaşının cansız bedenini yol kenarına atarken görüntülendi Koronavirüse yakalandıktan sonra ten rengi değişen Çinli doktor normale döndü Paşinyan'a istifa çağrısı: Sadece Karabağ değil Ermenistan'ın geleceği de tehdit altında Manchester United, Sancho ve Haaland için 1,9 milyar TL ödemeye hazır Bornozla yatağa atlayan Nusret Gökçe'nin cinsel organı göründü