Cumhuriyet Savcıları Öğrencilerin Sorularını Yanıtladı - Son Dakika

Cumhuriyet Savcıları Öğrencilerin Sorularını Yanıtladı

05.01.2012 18:00
Cumhuriyet Savcıları Öğrencilerin Sorularını Yanıtladı, System.String[]

Gülnar'da görev yapan cumhuriyet savcıları, öğrencilerle bir araya gelerek sorularını yanıtladı.

Gülnar'da görev yapan cumhuriyet savcıları, öğrencilerle bir araya gelerek sorularını yanıtladı.

İlçede görev yapan cumhuriyet savcıları Melih Aladağ ve Murat Özgen, Gülnar Anadolu Lisesi Konferans Salonu'nda öğrencilerle bir araya geldi.

Melih Aladağ, konferanstaki konuşmasında, temel görevinin soruşturma olduğunu, Gülnar'a bağlı 4 belde ve 41 köy olmak üzere bir suç işlendiğinde polis, jandarma, orman muhafaza memurlarından aldıkları bilgilerle çalışmalarını yürüttüklerini söyledi.

Öğrencilerden bol bol kitap okumalarını ve programlı bir şekilde ders çalışmalarını isteyen Aladağ, geleceğin bugünün gençlerinin elinde şekilleneceğini kaydetti.

Murat Özgen ise, cumhuriyet savcısı olabilmek için ne gibi aşamalardan geçildiğini anlattı.

Okul Müdürü Zekeriya Mercan da, okuldaki öğrencilere meslek tanıtımı yapmak istediklerini, bu konuda ilçedeki önemli kişileri okullarına davet ettiklerini vurguladı.

- MERSİN

- Kaynak: AA

Son Dakika Yerel Cumhuriyet Savcıları Öğrencilerin Sorularını Yanıtladı - Son Dakika

YORUMLAR

Son Dakika

Son Dakika! Sağlık Bakanı Koca: İstanbul'da İmamoğlu ile görüşmeyi planlıyorum Son Dakika! Sağlık Bakanı Koca: Salgın tüm Türkiye'de yeniden tırmanışa geçmiş durumda Ermeni komutan cepheden kaçan askerlerini ikna etmeye çalıştı: Görevinize devam edin Kaan Yıldırım'dan sevgilisi Hadise'nin doğum günü için romantik paylaşım Hazine ve Maliye Bakanlığı 15 müfettiş yardımcısı alacak Rusları çaresiz bırakan Bayraktar SİHA'nın iki büyük sırrı Taksiciden kadın müşteriye şok tehdit: Seni gebertirim kadın İki kardeşin ürettiği kilitli pizza kutusuna salgında yoğun ilgi: 70 il ve 5 ülkeye satıyorlar