Son Dakika Haberleri: FIFA Kokartlı Hakemlerimizden Cüneyt Çakır, İtalya-ABD Maçında Düdük Çalacak

FIFA Kokartlı Hakemlerimizden Cüneyt Çakır, İtalya-ABD Maçında Düdük Çalacak

4 ay önce

FIFA kokartlı hakemlerimizden Cüneyt Çakır, İtalya ile Amerika Birleşik Devletleri arasında 20 Kasım'da oynanacak özel müsabakayı yönetecek. Karşılaşmanın VAR hakemi ise Halis Özkahya olacak.

FIFA kokartlı hakemlerimizden Cüneyt Çakır, UEFA'nın Video Yardımcı Hakem Uygulamasını çevrim içi (online) olarak gerçekleştireceği İtalya ile Amerika Birleşik Devletleri arasında 20 Kasım 2018 Salı günü oynanacak özel müsabakayı yönetecek.

BELÇİKA'NIN GENK ŞEHRİNDE OYNANACAK

İtalya ile Amerika Birleşik Devletleri arasında 20 Kasım 2018 Salı günü oynanacak hazırlık maçında FIFA kokartlı hakem Cüneyt Çakır düdük çalacak. Belçika'nın Genk şehrinde TSİ 22.45'te başlayacak müsabakada, Çakır'ın yardımcılıklarını Bahattin Duran ve Tarık Ongun yapacak. Müsabakanın 4. hakemi ise Alper Ulusoy olacak.

VAR HAKEMİ HALİS ÖZKAHYA OLACAK

UEFA tarafından Türk hakemlerinin ilk kez VAR ve AVAR olarak atandığı müsabakada Video Yardımcı Hakem (VAR) Halis Özkahya, Video Yardımcı Hakem Asistanı (AVAR) ise Barış Şimşek olacak.


YORUMLAR


Dehşete Düşüren Olay! Gözü Dönmüş Zanlı, Ağabeyinin Gelinini Öldürüp Kaçtı Gözaltına Alın Genç Kızın, Polisin Tacizine Uğradığı İddiasına AK Parti'den İlk Yorum Geldi

Ünlü Futbolcu Emre Mor, Fotoğraflarını Beğenen Güzel Kadına Araba Hediye Etti