ÇYDD Çıtak ile Devam Dedi - Son Dakika

ÇYDD Çıtak ile Devam Dedi

22.01.2014 09:59
ÇYDD Çıtak ile Devam Dedi, System.String[]

Çağdaş Yaşamı Destekleme Derneği Selçuk Şubesi 2. Olağan Genel Kurulunu gerçekleştirdi.

Çağdaş Yaşamı Destekleme Derneği Selçuk Şubesi 2. Olağan Genel Kurulunu gerçekleştirdi. Tek listeyle gidilen genel kurulda mevcut başkan Metin Çıtak yeniden başkanlığa seçildi.

Üyelerin katılımıyla dernek binasında yapılan genel kurulda konuşan Başkan Metin Çıtak, derneğin ilk faaliyete geçtiği anda birçok eksikliklerin olduğunu ancak heyecan içerinde bir yandan üye kayıtlarını yaparken, diğer yandan bir büro edinme arayışları içerisinde olduklarını söyledi. Uzunca bir arayış ve araştırma sonunda Selçuk Belediye'sinden Ortak eğitsel faaliyet yapmak koşuluyla bedelsiz olarak temin ettiklerini kaydeden Çıtak, "Belediyenin mülkü olan bu büro tamir ve tadilatı yapılarak Eğitim projesi müddetince Derneğimize tahsis edildi. Yapılan bu destekten ötürü Belediyemize teşekkür ediyoruz. Bizler bu işleri yaparken Yönetim Kurulumuz olarak bir prensibi benimsedik. "Toplanan aidat ve bağışları sadece burs vermekte kullanmak". Derneğimizin tescil, evrak, kırtasiye, iletişim, elektrik gibi giderler Yönetim Kurulumuzca karşılandığı gibi, Tefrişte gördüğünüz tüm mefruşat da üyelerimizce temin edilmiştir. Bu güne kadar olan tüm aidat ve bağışların tamamı bankamızdaki hesabımızda mevcuttur. Burs vermekle ilgili eksiklilerimiz tamamlanınca yine Tüzüğümüze göre bu birikimimiz değerlendirilecektir" dedi.

Aralık ayında çocuklar için, engelliler için ve yetişkinler için seramik çamuru ile el becerilerini geliştirme etkinliği başlattıklarını hatırlatan Çıtak,"Biliyorsunuz Çağdaş Türkiye'nin gelecek güvencesi derneğimizin temel sloganıdır. Sizler bu maksadın bilinci ile derneğimize gönül verdiniz üye oldunuz. Ecdadımızın ve istikbalimizin hakkını vermek adına, sorumluluklarımızın gereğini yerine getirebilmek amacı ile burada olduğunuza inanıyoruz. Burada hemen bir nebze hakkını yad edebilirsek derneğimizin kurucu başkanı Türkan Saylan'ı minnetle ve şükranla anıyoruz" dedi.

Gündem maddelerinin ardından seçime geçildi. Çağdaş Yaşamı Destekleme Derneği Selçuk Şubesi Yönetim Kurulu üyeleri şu isimlerden oluştu: Metin Çitak, Nadide Azatoğlu, Didar Gezer, Zuhal Gülümser Uygur, Mustafa Köseoğlu, Kemal Ertan, Aynur Aydın. - İZMİR

ÇYDD Çıtak ile Devam Dedi

Kaynak: İHA

Son Dakika Yerel ÇYDD Çıtak ile Devam Dedi - Son Dakika


YORUMLAR

Son Dakika

ABD'de sahte akreditasyon kartı taşıyan şüpheli, dolu silahıyla Kongre binasının etrafında yakalandı Yasak Elma'nın Şahika'sı Nesrin Cavadzade diziden ayrılıyor mu? Ettiği küfür başına dert oldu Bunu da gördük! Çin'de dondurmalardan alınan numunelerde koronavirüs tespit edildi En zenginler listesindeydi! Rothschild ailesinin tek varisi kalp krizi nedeniyle hayatını kaybetti Mesut Özil'in Fenerbahçe'den alacağı ücret belli oldu! 3,5 yıllık transferin maliyeti dudak uçuklattı Aşkları tam gaz devam ediyor! Acun Ilıcalı ve Ayça Çağla Altunkaya'dan yeni poz Elindeki tabanca ateş aldı, mermi çenesinden girip alnından çıksa da sedyeye yürüyerek gitti İmaj değiştiren Pınar Altuğ, adeta 10 yaş gençleşti