ÇYDD İzmir Şubesi'nin 25. Yıl Coşkusu - Son Dakika
Güncel

ÇYDD İzmir Şubesi'nin 25. Yıl Coşkusu

ÇYDD İzmir Şubesi\'nin 25. Yıl Coşkusu

ÇYDD İzmir Şubesi 25. yıl kutlamaları kapsamında Çağdaş Yaşam Feza-Ceyhan Demir Çalıkuşu Eğitimevi açılışını, 21. Türkan Saylan Gençlik Kurultayı coşkusuyla birleştirmenin heyecanını yaşıyor

01.05.2018 08:42
Twitter'da Paylaş Facebook'da Paylaş WhatsApp'da Paylaş

Çağdaş Yaşamı Destekleme Derneği (ÇYDD) İzmir Şubesi 25. yıl kutlamaları kapsamında, Çağdaş Yaşamı Destekleme Derneği 21. Türkan Saylan Gençlik Kurultayı'na ev sahipliği yapma heyecanını, Karabağlar'da 4'üncü eğitimevinin açılış coşkusu ile birleştiriyor. Bu kapsamda ÇYDD İzmir Şubesi 25. yıl kutlamaları, üretime dönük proje ve etkinliklerle yıl boyu devam edecek. 4-6 Mayıs 2018 tarihleri arasında Yavaş Şehir Seferihisar'da yapılacak kurultaya, Türkiye'nin dört bir yanındaki ÇYDD şubelerinden yaklaşık 200 genç katılacak. 'Çağdaş Gençlik, Toplumsal Duyarlılığı Arttırmada Etkili İletişim Yolları Arıyor…' konulu kurultayın açılışı, ÇYDD Genel Başkanı Prof. Dr. Aysel Çelikel tarafından yapılacak. Ayrıca açılışta, ÇYDD Genel Merkez Gençlik Birimi Kolaylaştırıcısı Fırat Örüç ile ev sahipliği yapan Seferihisar Belediye Başkanı Tunç Soyer ve ÇYDD İzmir Şube Başkanı Gönül Kaya konuşacak. Genel Merkez Yönetim Kurulu Üyesi Prof. Dr. Ayşe Yüksel de, kurultay boyunca gençlerle birlikte olacak. 4 Mayıs akşamı Praksis grubunun vereceği konser, Seferihisar halkının ve bölgedeki ÇYDD şubelerinin katılımıyla şenlenecek. Gençler üç gün boyunca çalıştaylarla sürdürecekleri çalışmalarının bazı bölümlerinde İrfan Değirmenci, Emin Çapa ve Levent Üzümcü ile buluşacaklar.

İKİ HEYECAN BİR ARADA

ÇYDD İzmir Şubesi tüm gönüllüleri ve gençleri ile 'Çağdaş Yaşam Feza- Ceyhan Demir Çalıkuşu Eğitimevi'nin açılışını da 21. Türkan Saylan Gençlik Kurultayı'nın coşkusuyla birleştirmiş olmanın heyecanını yaşıyor. 3 Mayıs 2018 saat 15.00'de ÇYDD Genel Başkanı Prof. Dr. Aysel Çelikel ve Genel Başkan Yardımcısı L. Nihal Kızıl tarafından Çağdaş Yaşam Feza-Ceyhan Demir Çalıkuşu Eğitimevi'nin açılışı yapılacak. ÇYDD'li çocukların ve gençlerin oluşturduğu açılış şenliğine İzmirli dostları, ülkemizin çocukları, gençleri, kadınları ve geleceği adına coşkumuza coşku katmak dileğiyle bekliyoruz.

Kaynak: Bültenler

Son Dakika Güncel ÇYDD İzmir Şubesi'nin 25. Yıl Coşkusu - Son Dakika

Sizin düşünceleriniz neler ?

 • DEM Partili vekil TBMM'de Kürtçe konuştu, ortalık karıştı
  21:32 DEM Partili vekil TBMM'de Kürtçe konuştu, ortalık karıştı

  DEM Parti Mardin Milletvekili Beritan Güneş Altın, 21 Şubat Anadil Günü'nde TBMM Genel Kurulu'nda Kürtçe konuşunca mikrofonu kapatıldı. TBMM Başkanvekili Celal Adan, Anayasa gereği konuşmanın Türkçe yapılması gerektiğini söylerken DEM Parti milletvekilleri oturdukları sıralara vurarak tepki gösterdi.

 • TFF, Süper Kupa finali nedeniyle fikstürü kaydırdı
  21:29 TFF, Süper Kupa finali nedeniyle fikstürü kaydırdı

  Süper Kupa finalinin Şanlıurfa'da 7 Nisan'da oynanacak olması nedeniyle Süper Lig'te fikstür 1 hafta kaydırıldı. 32. hafta fikstürünün ileri bir tarihte oynanacağı açıklanırken, ligin bitiş tarihi de değişti. Bu kararla birlikte lig 26 Mayıs'ta bitecek.

 • CHP'nin Ankara adayı Mansur Yavaş mal varlığını açıkladı
  21:12 CHP'nin Ankara adayı Mansur Yavaş mal varlığını açıkladı

  Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı Mansur Yavaş, CHP'nin 31 Mart yerel seçimleri için aday gösterdiği isimler arasında yer alıyor. Yavaş, kendi adını taşıyan resmi sitesinde mal varlığını açıkladı. Ayrıca, seçim harcamalarının CHP Ankara İl Başkanlığı tarafından karşılandığını belirterek diğer belediye başkan adaylarının da mal beyanlarını açıklaması gerektiğini vurguladı.

 • Emekli ikramiyesi komisyondan geçti
  20:00 Emekli ikramiyesi komisyondan geçti

  Emeklilere verilecek bayram ikramiyesinin 3 bin TL'ye yükseltilmesini öngören madde Meclis Adalet Komisyonu'nda kabul edildi. İkramiyeler ise bayramdan önceki hafta olan 1-9 Nisan tarihleri arasında hesaplara geçecek. Diğer ikramiye ödemesi ise Kurban Bayramı öncesi 10-15 Haziran haftasında ödenecek.

 • Adıyaman'da bir çiftçi yürüyüş yaparken 15 milyon yıllık balık fosili buldu
  19:31 Adıyaman'da bir çiftçi yürüyüş yaparken 15 milyon yıllık balık fosili buldu

  Adıyaman'ın Besni ilçesinde bir çiftçi, kırsal alanda yürüyüş yaparken farklı yapıda bir taş buldu. Adıyaman Müze Müdürlüğüne teslim edilen taş Orta Miyosen Dönemi'ne ait balık fosili çıktı. 15 milyon yıl öncesine tarihlenen fosil, koruma altına alındı.

 • Yerli savaş uçağı KAAN dünya basınında
  19:12 Yerli savaş uçağı KAAN dünya basınında

  Bu sabah ilk uçuşunu gerçekleştiren ilk savaş uçağımız KAAN'a dünya basını geniş yer verdi. ABD merkezli Bloomberg, ''Uçuş, Türkiye'nin yerli savaş uçağı projesinde dönüm noktası oldu.'' derken, İngiliz Reuters haber ajansı, ''Türkiye'nin özgün geliştirdiği ilk muharip savaş uçağının ilk uçuşu bugün gerçekleşti'' ifadelerini kullandı. Gelişmeyi son dakika duyuran Yunan basını ise KAAN'ın F-35'ten üstün olduğuna dikkat çekti.

 • Türkiye'nin yeni Washington Büyükelçisi Sedat Önal, BM Daimi Temsilcisi ise Bakan Yardımcısı Ahmet Yıldız oldu
  19:03 Türkiye'nin yeni Washington Büyükelçisi Sedat Önal, BM Daimi Temsilcisi ise Bakan Yardımcısı Ahmet Yıldız oldu

  Türkiye'nin yeni Washington Büyükelçisi Sedat Önal oldu, New York'taki BM Daimi Temsilciliğine ise Bakan Yardımcısı Ahmet Yıldız getirildi. Dışişleri Bakanı Hakan Fidan, her iki isme de yeni görevlerini telefonla tebliğ etti.

 • 2019'da kazandığı ilçede belediye başkan adayının başvurusunu yetiştiremeyen CHP, seçime Saadet Partisi listesinden girecek
  18:11 2019'da kazandığı ilçede belediye başkan adayının başvurusunu yetiştiremeyen CHP, seçime Saadet Partisi listesinden girecek

  Manisa'nın Saruhanlı ilçesinde CHP'nin aday listesi, YSK'ya geç verildiği için kabul edilmedi. 2019 yerel seçimlerinde ilçeyi kazanan ve 31 Mart'taki seçimlerde ise yeniden aday gösterilen CHP Saruhanlı Belediye Başkanı Zeki Bilgin, listenin geç teslim edilmesi nedeniyle Saadet Partisi listesinden seçime girecek.


Advertisement