D&r'dan Otomobil Dolusu Kitap Sürprizi - Son Dakika

D&r'dan Otomobil Dolusu Kitap Sürprizi

28.03.2017 12:12
D&r'dan Otomobil Dolusu Kitap Sürprizi

Kültür, sanat ve eğlencenin buluşma noktası D&R, yeni yıla heyecan katan çekilişinin büyük ödülü "kitap dolu Suzuki Baleno"yu Emre Tolan'ın kazandığını açıkladı.

Kültür, sanat ve eğlencenin buluşma noktası D&R, yeni yıla heyecan katan çekilişinin büyük ödülü "kitap dolu Suzuki Baleno"yu Emre Tolan'ın kazandığını açıkladı. İçi tamamen kitapla doldurulan araç, D&R Genel Müdürü Ahmet Coşar tarafından talihli Emre Tolan'a teslim edildi.

D&R, yılbaşı çekilişinin büyük ödülü Suzuli Baleno'yu kazanan talihliyi açıkladı. D&R Genel Müdürü Ahmet Coşar, D&R Etiler'de düzenlenen törende otomobili, bu yılın şanslı müşterisi Emre Tolan'a teslim etti.

D&R bu kez son dakikada bir sürpriz daha yaptı. Kitap okuma alışkanlığını artırma misyonuyla çalışan D&R, hediye otomobili içine yüzlerce kitap doldurarak teslim etti. Otomobil, hem talihliyi hem de görenleri şaşırttı.

"Kitabı sevdirmek bizim misyonumuz"

Törende konuşan D&R Genel Müdürü Ahmet Coşar, D&R olarak tüketicilerin kişisel gelişimlerinin en büyük destekçisi olmayı hedeflediklerini söyledi. Tüketicilere tüm ürünleri kolaylıkla keşfedeceği ve deneyimleyeceği bir ortam sunduklarını belirten Coşar şöyle konuştu:

"Bu yılın anahtar kelimesi keşfetmek. Geniş mağaza ağımız ve ürün çeşitliliğimizle tüm aileye hitap ediyoruz. En son yenilikleri rahat ve keyifli bir alışveriş deneyimiyle ve ulaşılabilir fiyatlarla sunuyoruz. Yenilikleri takip ederek trendleri belirlemeye devam edeceğiz."

Coşar, D&R'ın en önemli misyonunun topluma kitap okumayı sevdirmek olduğunu vurguladı. Türkiye'de kişi başına düşen kitap sayısının 8.4 olduğunu anlatan Coşar, şunları söyledi:

"İnsanların zihinlerini özgürleştirmesinin ve kişisel gelişimlerinin en büyük destekçisi olma iddiasındayız. 'Herkes kitap okusun diye' ulaşılabilir fiyatlarla kampanyalar düzenliyor, kitapları dünya ile aynı anda okuyuculara sunuyoruz. Kitap okuma alışkanlığını artırmak için geniş mağaza ağımız ve online kanalımızla birlikte tüm gücümüzle çalışmaya devam edeceğiz. Herkesi yenilikleri keşfetmek ve kendini iyi hissetmek için D&R'a bekliyoruz."

(Fotoğraflı) - İstanbul

Suzuki ve Toyota Ağustos'ta Hindistan'da Yeni Hibrit Suv Üretimine Başlayacak Suzuki ve Toyota Ağustos'ta Hindistan'da Yeni Hibrit Suv Üretimine Başlayacak
Kaynak: DHA

Son Dakika Güncel D&r'dan Otomobil Dolusu Kitap Sürprizi - Son Dakika

Bu haber Demirören Haber Ajansı tarafından hazırlanmış olup habere Sondakika.com tarafından hiçbir editöryal müdahalede bulunulmamıştır. Demirören Haber Ajansı tarafından hazırlanan bütün haberler sitemizde hazırlandığı şekliyle otomatik servis edilmektedir. Bu nedenle haberin hukuki muhatabı Demirören Haber Ajansı kurumudur.

Advertisement