D&r Etkinlikleri Türkiye'nin Dört Bir Yanında - Son Dakika

D&r Etkinlikleri Türkiye'nin Dört Bir Yanında

28.09.2017 10:02
D&r Etkinlikleri Türkiye'nin Dört Bir Yanında, System.String[]

EĞLENCE ve kültür ürünleriyle ziyaretçilerini buluşturan D&R, Türkiye'nin dört bir yanındaki mağazalarında 'live etkinlikleri' düzenliyor.

EĞLENCE ve kültür ürünleriyle ziyaretçilerini buluşturan D&R, Türkiye'nin dört bir yanındaki mağazalarında 'live etkinlikleri' düzenliyor. Türkiye'nin önemli yazarları ile düzenlediği imza günü etkinlikleriyle kitapseverleri bir araya getiren D&R, ziyaretçilerine bol kitaplı bir hafta sonu sunuyor.

Kahraman Tazeoğlu yeni kitabı 'İki Söz' ile D&R İzmir'de

Araz, Bukre, Söz, Mavi Ev, Mor ve Kıyısızlar gibi kitaplarıyla birçok dalda ödüle layık görülen Kahraman Tazeoğlu, yeni çıkan kitabı İki Söz'ün ilk imza gününde D&R İzmir Mavibahçe'de olacak. Yalnızlık ve aşk üzerine roman ve şiirler yazan Tazeoğlu,1 Ekim Pazar günü saat 15.00'te sevenleri ile buluşacak.

Ermeni, Rum, Musevi, Türk ve Rus mensuplarıyla İstanbullu geniş bir ailenin tek çocuğu olarak dünyaya gelen ve tüm bu tarihi, çeşitliliği, renkliliği kişiliğine, yaşam temposuna taşımayı başaran Aret Vartanyan ise 1 Ekim pazar günü saat 14.00'de D&R Diyarbakır Ceylan Karavil Park'ta sevenleri ile bir araya gelecek. Sen ve Ben, Ge?çekten Yaşıyo? Musun, Çı?ılçıplak Aşk gibi kitaplarıyla milyonlara ulaşan genç yazar tüm eserleri ve hoş sohbeti ile Diyarbakır'da olacak.

İlham veren hayat hikayesi ve kitaplarıyla Nilgün Bodur, 30 Eylül Cumartesi günü D&R Ankara Armada'da kitapseverlerle buluşacak.

- İstanbul

D&r Etkinlikleri Türkiye'nin Dört Bir Yanında
D&r Etkinlikleri Türkiye'nin Dört Bir Yanında
D&r Etkinlikleri Türkiye'nin Dört Bir Yanında

Kaynak: DHA

Son Dakika Güncel D&r Etkinlikleri Türkiye'nin Dört Bir Yanında - Son Dakika


Son Dakika

Eski hocası, Salih Uçan'ın Galatasaray'la anlaştığını söyledi 2021'in ilk yarısında bedelli askerlik ücreti 39 bin 788 lira oldu 2. Lig'de oynayan basketbolcu Ziya Berhan Kılıç, kaldığı lojmanda ölü bulundu Zirvenin sahibi Apple oldu! İşte dünyanın en değerli markaları 12 bıçak darbesiyle öldürülen Dilek'in, cinayetten saatler önce katiliyle aynı karede olduğu ortaya çıktı Genç çift, uyarılara kulak tıkayıp otobüs durağında ilişkiye girdi Eşinden miras kalan tarlanın parasıyla evlenmek isterken dolandırıldı Emre Aşık ve Yağmur Aşık mahkemede! Boşanma davasına sevgilisi ile geldi