D&r'la 'Retro Ruhu' Canlanıyor - Son Dakika

D&r'la 'Retro Ruhu' Canlanıyor

01.08.2017 12:12
D&r'la 'Retro Ruhu' Canlanıyor, System.String[]

D&R ana sponsorluğunda BÜMED ve KENT FM iş birliği ile hazırlanan 'Retro Day', 70, 80 ve 90'lar konseptinin özlenen atmosferini, gençlerle ve geçmişin güzel günlerini yaşatanlarla 5 Ağustos Cumartesi günü BÜMED'de buluşturuyor.

D&R ana sponsorluğunda BÜMED ve KENT FM iş birliği ile hazırlanan 'Retro Day', 70, 80 ve 90'lar konseptinin özlenen atmosferini, gençlerle ve geçmişin güzel günlerini yaşatanlarla 5 Ağustos Cumartesi günü BÜMED'de buluşturuyor. Etkinlikte ayrıca Seyyal Taner, Nazan Şoray, Nil Burak ve Yeşim Salkım D&R standında  imza günü gerçekleştirecek.

Modada, sinemada, müzikte ivmesi hızla artan bir 'Retro çılgınlığı' yaşanıyor. Özellikle Seyyal Taner, Nazan Şoray, Nil Burak, Yeşim Salkım'ın albümleri yok satan çağını yaşıyor. Havuz partisiyle başlayacak üst bahçede devam edecek günün en özel anı ise özellikle 80'lere damgasını vuran Seyyal Taner, Nazan Şoray, Nil Burak, Yeşim Salkım'ın D&R Standı'nda imza günü düzenleyecek olması.

Etkinlikte gerçekleşecek imza saatleri şöyle:

18: 00  Nil Burak, 19: 00 Nazan Şoray, 20: 00 Yeşim Salkım, 21: 00  Seyyal Taner.

Ayrıca gün boyu Kent FM'den canlı yayın yapılacak etkinlikte retro etkinlikler, ödüllü yarışmalar, oyunlar güne renk katacak. Havuz parti DJ setinde Kent FM DJ'lerinden Serdar Gülmez, Metehan Mert Çakır ve Levent Erim'in özel setleri ve Cenk Erdem'in 90'lar özel seti dinlenebilecek.  Gün boyunca özellikle D&R Standı'nda yaşanacak 'Retro ruhu', akşam saatlerinde sanatçıların sahnesi ile hareketlenecek.

Konser saatleri ise şöyle:

18: 30-19: 00 Semiha Yankı, İskender Doğan, Nazan Şoray, Gülden Karaböcek, 19: 30-20: 00  Ah Canım Ahmet, Nil Burak, Ferda Anıl Yarkın, Seyyal Taner, 20: 30-21: 00 Sibel Alaş, Reyhan Karaca, Yeşim Salkım.

Kapanış DJ performansı Anadolu-pop funk ve Türk halk müziği eserleri elektronik müzikle modernize eden kozmonotosman ile yapılacak.

21.00'de sahne alacak kozmonotosman'ın kendine has tarzıyla hazırladığı setlerinden biriyle keyifli bir kapanış yaşanacak.

D&r'la 'Retro Ruhu' Canlanıyor

- Kaynak: DHA

Son Dakika Güncel D&r'la 'Retro Ruhu' Canlanıyor - Son Dakika


Son Dakika

Avrupa İlaç Ajansı koronavirüs aşısıyla ilgili en net tarihi verdi: Pfizer'e 29 Aralık'ta onay verilebilir G.Saray'da koronavirüse yakalanan 5 futbolcudan 4'ü iyileşti Kılıçdaroğlu "Satılık ordu" ifadesini kullanan vekile sahip çıkmadı, sözleri ayakta alkışlandı CHP'li Başarır'dan tartışma yaratan "Ordu satılmıştır" sözleriyle ilgili açıklama: İftira atıldı Husumetli olduğu abisi ve yengesini mezarlıkta pompalı tüfek ile vurdu Son Dakika! İstanbul'da yarından itibaren kamuda mesai saatleri 10.00-12.30 ile 13.00-16.00 olacak 1.5 yaşındaki bebeğine alkol içirip fotoğraflarını paylaştı! Baba, savcılığa koştu Eroin dolu araçta yakalanmıştı, ifadesi ortaya çıktı! Ayşe Dırla, olayı yine hayatını kurtaran Kadir Şeker'e bağladı