Dadaş mümessilin hikâyesi film oldu - Son Dakika

Dadaş mümessilin hikâyesi film oldu

13.07.2020 14:22
Dadaş mümessilin hikâyesi film oldu, System.String[]

Çoğunluğu Erzurumlu sanatçıların rol alacağı filmin oyuncusu Bozdağ ve yönetmen Servet Aksoy, 7 Ağustos'ta çekimlerin başlayacağını açıkladı.

Çoğunluğu Erzurumlu sanatçıların rol alacağı filmin oyuncusu Bozdağ ve yönetmen Servet Aksoy, 7 Ağustos'ta çekimlerin başlayacağını açıkladı. Filminin kadrosunda; Burcu Binici, Ayhan Taş, Meral Konrat, Dila Danışman, Selahattin Taşdöğen, Recep Cinisli, Ferdi Atuner, Sinan Bengier gibi oyuncular da yer alıyor. Bozdağ, "Erzurum'da çekimlerimiz başlıyor. Buraya hayalimi gerçekleştirmek üzere gelmekten mutluyum. Tüm seyircinin pandemi döneminin stresini atacağı ve çok güleceği bir film geliyor. Kış aylarında da vizyonda olacak" dedi.

Dadaş mümessilin hikâyesi film oldu

Kaynak: Hürriyet

Son Dakika Magazin Dadaş mümessilin hikâyesi film oldu - Son Dakika Magazin


YORUMLAR (1)

Son Dakika

Galatasaray yönetiminin başlattığı bağış kampanyasına taraftarlar ilgi göstermedi Destek alan sinema salonu yılda en az altı film göstermekle yükümlü olacak Son Dakika: Merkez Bankası yıl sonu enflasyon beklentisini yüzde 9,4'te sabit bıraktı Koronayı atlatan hastalarda saç dökülmesi yaşandığı tespit edildi! Özellikle kadınlarda daha çok görülüyor Fabrika atıkları nedeniyle dere yatağından taşan köpükler mahalleliyi tedirgin ediyor Tatlıses'in meşhur ettiği oryantal Didem, yıllar sonra yeniden İbo Show'da boy gösterecek Volkswagen'i tahtından eden Toyota dünyanın en çok satan otomobil markası oldu Çobanı evlilik vaadiyle dolandıran ve canlı yayında gözaltına alınan fettan gelin tutuklandı