Daday Derneği'nde Şahin Yeniden Başkan - Son Dakika

Daday Derneği'nde Şahin Yeniden Başkan

11.12.2016 09:45
Daday Derneği'nde Şahin Yeniden Başkan, System.String[]

İstanbul’un Eyüp ilçesinde faaliyetlerini sürdüren Daday Çevre Köyleri Yardımlaşma ve Dayanışma Derneği 7. Olağan Genel Kurulunu gerçekleştirdi.

İstanbul'un Eyüp ilçesinde faaliyetlerini sürdüren Daday Çevre Köyleri Yardımlaşma ve Dayanışma Derneği 7. Olağan Genel Kurulunu gerçekleştirdi. Genel kurulda mevcut başkan Hikmet Şahin delegelerin güven oyunu alarak yeniden göreve geldi.

Yeşilpınar mahallesinde bulunan dernek merkezinde geçtiğimiz hafta gerçekleşen genel kurulun divan başkanlığını İstamonu Gazetesi Genel Yayın Yönetmeni Hüseyin Karadeniz, katip üyeliklerini ise Esat Yılmaz ve Hasan Sevim yaptı. Eyüp Belediye Meclis Üyesi Hüseyin Sevim, Kayı köyü Dernek Başkanı Mustafa Umur, Daday Derneği kurucu Başkanı İsmail Selalmaz, Kas-Der Genel Merkez yöneticileri Kamil Kuru ve Uğur Aykın, GOP haber imtiyaz sahibi Gülsüm Şahin ve çok sayıda Dadaylının katıldığı genel kurula tek liste halinde gidildi.

Delegelerin güven oyunu alarak yeniden göreve gelen Daday Çevre Köyleri Yardımlaşma ve Dayanışma Derneği Başkanı Hikmet Şahin burada yaptığı konuşmada, "7. olağan genel kurulunu gerçekleştiren derneğimizin çalışmalarında aktif rol almak isteyen herkese bu kapı sonuna kadar açık. Böylesi bir metropolde bizim birleşme noktamız olan derneğimize daha fazla katkı ve katılım sağlamak için yaptığımız çalışmaların hiçbir zaman yeterli olmayacağı bilinciyle sürekli üretkenlik içinde olmalıyız" dedi.

Hikmet Şahin başkanlığında 2 yıl görev yapacak yönetim kurulunda Hasan Kara, Hasan Ahmetoğlu, Emin Öztürk, Halil Ecevit Umur, Sami Sezer, Murat Kara, Mustafa Terzi, Kamil Kuru, Mithat Çetin, Hasan Ali Çetin, Tuncer Uzunhasan, Numan Beşir yer alırken denetleme kurulunda Mustafa Terzi, Hüseyin Uzunhasan, İsmail Selalmaz, Necati Şişman, Hüseyin Sevim bulundu. - KASTAMONU

Daday Derneği'nde Şahin Yeniden Başkan
Daday Derneği'nde Şahin Yeniden Başkan

Kaynak: İHA

Son Dakika Yerel Daday Derneği'nde Şahin Yeniden Başkan - Son Dakika


YORUMLAR

Son Dakika

Ronald Koeman: Bütün dünyada bu maçı izleyenler penaltı olduğunu gördü Ronald Koeman: Bütün dünyada bu maçı izleyenler penaltı olduğunu gördü Meteoroloji gün verdi! Şemsiyeleri hazırlayın, kuvvetli yağış geliyor Meteoroloji gün verdi! Şemsiyeleri hazırlayın, kuvvetli yağış geliyor Yoğun bakım hemşiresinden koronavirüs hastalarına insan dokunuşu Yoğun bakım hemşiresinden koronavirüs hastalarına insan dokunuşu Koronavirüs aşısı yaptıran Bensu Soral, öncelikli oluşunu hastalığıyla açıkladı Koronavirüs aşısı yaptıran Bensu Soral, öncelikli oluşunu hastalığıyla açıkladı İstanbul'da gözü dönmüş sapık, genç kadının boğazına bıçak dayayıp taciz etti İstanbul'da gözü dönmüş sapık, genç kadının boğazına bıçak dayayıp taciz etti Seycan hemşirenin otomobiliyle 30 metreden bahçeye uçtuğu anların görüntüleri ortaya çıktı Seycan hemşirenin otomobiliyle 30 metreden bahçeye uçtuğu anların görüntüleri ortaya çıktı Sapık öğretmen, kocası evdeyken 16 yaşındaki öğrencisiyle defalarca ilişkiye girdi Sapık öğretmen, kocası evdeyken 16 yaşındaki öğrencisiyle defalarca ilişkiye girdi Ev inşaatı için yapılan kazıdan içi altın ve gümüş dolu çömlek çıktı Ev inşaatı için yapılan kazıdan içi altın ve gümüş dolu çömlek çıktı