Dağ-Der Kongresi - Son Dakika

Dağ-Der Kongresi

26.11.2012 15:00
Dağ-Der Kongresi, System.String[]

Dağ-Der Kongresi'nde 640 oy alan Mustafa Bay, başkan seçildi.(Dağ-Der) olağanüstü kongresi, Atatürk Kongre ve Kültür Merkezi'nde yapıldı.

Dağ-Der Kongresi'nde 640 oy alan Mustafa Bay, başkan seçildi.

Harmancık-Orhaneli-Keles- Büyükorhan Yardımlaşma ve Kültür Derneği'nin

(Dağ-Der) olağanüstü kongresi, Atatürk Kongre ve Kültür Merkezi'nde yapıldı.

Kongrede gidilen seçimde mevcut başkan Erkan Aydın 624 oyda kalırken, diğer aday Mustafa Bay, aldığı 640 oyla derneğin yeni başkanı oldu.

Kongreye AK Parti Bursa Milletvekilleri Hakan Çavuşoğlu, Kemal Şerbetçioğlu, Hüseyin Şahin, İsmet Su, CHP Milletvekilleri Sena Kaleli, Aykan Aydemir, Turhan Tayan, Besaş Genel Müdürü Mustafa Bektaş ile Harmancık, Orhaneli, Keles ve Büyükorhan'ın belediye başkanları katıldı.

Muhabir: Ali Kahrıman/ Metin Aktaş

Yayıncı: Zafer Akpınar - BURSA

- Kaynak: AA

Son Dakika Yerel Dağ-Der Kongresi - Son Dakika

YORUMLAR

Son Dakika

Meteoroloji'den 9 il için için sağanak ve gök gürültülü sağanak uyarısı İnşaatta elleri ve ayakları bağlı kız çocuğu bulundu Ünlü model Emily Ratajkowski çırılçıplak hamilelik pozu verdi Ayrıldığı nişanlısı, Büşra ile annesini öldürdü Azerbaycan'dan darbe yiyen Paşinyan, halkını tehdit etti: Geri duranları, kaçanları ağır cezalandıracağız Karşılıklı boykot uygulayan Türkiye ve Fransa'nın ekonomik ilişkileri ne boyutta? Dikkat çeken rakamlar Azerbaycan milletvekili Paşayeva'dan Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın çağrısına destek: Fransız mallarının boykotuna başlıyoruz İETT otobüsünde mastürbasyon yapan sapığa "cinsel taciz" suçundan ev hapsi verildi