Dağyenice Atatürk Anıtı Hayırlı Olsun - Son Dakika

Dağyenice Atatürk Anıtı Hayırlı Olsun

06.07.2015 16:58
Dağyenice Atatürk Anıtı Hayırlı Olsun

Dağyenice Mahallesi'nde verilen iftar yemeği sonrasında Çatalca Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü tarafından Dağyenice meydanına yapılan Atatürk anıtının açılışı yapıldı.

Açılışa Çatalca Belediye Başkanı Cem Kara, Cumhuriyet Halk Partisi Çatalca İlçe Başkanı Halil Gök, Çatalca Belediye Başkan Yardımcıları Ufuk Akın, Erhan Güzel, Ayhan Tutun, Cengiz Uçar, Dursun Duran Kaya, Çatalca Belediyesi meclis üyeleri, daire müdürleri, Çatalca Muhtarlar Derneği Başkanı Halil Aydın, Dağyenice Mahalle Muhtarı Ruhi Aldırmaz, mahalle muhtarları ve Dağyenice halkı katıldı. Anıtın açılış kurdelesi Dağyenice halkı ile hep birlikte kesildi.

CEM KARA: "CUMHURİYET SONSUZA KADAR YAŞATILACAKTIR"

Açılışta bir konuşma yapan Çatalca Belediye Başkanı Cem Kara, " Mustafa Kemal Atatürk, bu ülkenin, Cumhuriyet'in kurucusu ve kurtarıcısı, kurtuluş savaşını başlatan önderimiz. Dağyenice insanının Cumhuriyet'e ve devrimlere ne kadar bağlı olduğunu biliyorum. Dağyenice, Atasına ve Cumhuriyet'e inanmıştır. Bugün Ulu Önderimizin; gelen geçen herkesin bir kez daha bakacağı, saygıyla anacağı Atatürk büstünü hep birlikte açtık. Bu Cumhuriyet var oldukça, sizler, çocuklarınız var olduğu müddetçe Atatürk anıtı Dağyenice'de yaşayacaktır. Cumhuriyet hepimiz tarafından sonsuza dek yaşanacak ve yaşatılacaktır. Biz, Ulu Önderimizin anıtını Dağyenice halkına armağan ettik. Hayırlı ve uğurlu olsun." dedi.

YORUMLAR
500
Son araştırma: Millet İttifakı farkı açıyor, Erdoğan'ın karşısında 'muhalefet kazanır' diyenlerin oranı %52 Son araştırma: Millet İttifakı farkı açıyor, Erdoğan'ın karşısında 'muhalefet kazanır' diyenlerin oranı %52 Canan Kaftancıoğlu'ndan sürpriz çağrı: Yarın saat 11.00'de Atatürk Havalimanı'na gidiyoruz Canan Kaftancıoğlu'ndan sürpriz çağrı: Yarın saat 11.00'de Atatürk Havalimanı'na gidiyoruz Masa Tenisi Turnuvası kazananları belli oldu Masa Tenisi Turnuvası kazananları belli oldu

Kaynak: Bültenler

Son Dakika Güncel Dağyenice Atatürk Anıtı Hayırlı Olsun - Son Dakika


Advertisement