Daka Sekreteri Güray'dan Muş Tso'ya Ziyaret - Son Dakika

Daka Sekreteri Güray'dan Muş Tso'ya Ziyaret

28.05.2018 15:59
Daka Sekreteri Güray'dan Muş Tso'ya Ziyaret

DAKA Genel Sekreteri Halil İbrahim Güray, Muş Ticaret ve Sanayi Odası (MUŞTSO) Başkanlığına seçilen Erdal Koç’u makamında ziyaret etti.

DAKA Genel Sekreteri Halil İbrahim Güray, Muş Ticaret ve Sanayi Odası (MUŞTSO) Başkanlığına seçilen Erdal Koç'u makamında ziyaret etti.

Yapılan ziyarette; DAKA Genel Sekreteri Halil İbrahim Güray'a, DAKA Muş İl Koordinatörü Fuat Özkan eşlik etti. DAKA ve MUŞ TSO'nun paydaş kurumlar olduğuna dikkat çekerek bir konuşma yapan DAKA Genel Sekreteri Güray, her iki kuruluşun da ortak gayesinin insanlara faydalı hizmetler sunmak olduğunu ifade etti. Bugüne kadar birçok projeye imza attıklarını kaydeden Güray, MUŞ TSO ile güzel işler yapacaklarını belirterek, yeni seçilen yönetime görevlerinde başarı diledi.

Ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getiren MUŞ TSO Başkanı Koç ise, Muş esnafının istifade edebileceği projeler üreteceklerini, bu süreçte DAKA ile işbirliği içinde olacaklarını belirtti. Seçilen meclis üyeleri ile birlikte hep bir arayış içerisinde olduklarını, Muş'un ekonomisine katkı sunacak projeler üretmenin gayretinde olduklarını söyledi. - MUŞ

Başkan Davut Çetin'den 'faiz' değerlendirmesi Başkan Davut Çetin'den 'faiz' değerlendirmesi Erzurum Ticaret Borsası Erzurum Ticaret Borsası BABACAN 200 BİN SANDIĞA HAKİM OLMANIN ALTYAPISINI GERÇEKLEŞTİRİYORUZ BABACAN 200 BİN SANDIĞA HAKİM OLMANIN ALTYAPISINI GERÇEKLEŞTİRİYORUZ
Kaynak: İHA

Son Dakika Güncel Daka Sekreteri Güray'dan Muş Tso'ya Ziyaret - Son Dakika

Bu haber İhlas Haber Ajansı tarafından hazırlanmış olup habere Sondakika.com tarafından hiçbir editöryal müdahalede bulunulmamıştır. İhlas Haber Ajansı tarafından hazırlanan bütün haberler sitemizde hazırlandığı şekliyle otomatik servis edilmektedir. Bu nedenle haberin hukuki muhatabı İhlas Haber Ajansı kurumudur.

Advertisement