Dakar Rallisi'nde Şenkalaycı Yarış Dışı Kaldı - Son Dakika

Dakar Rallisi'nde Şenkalaycı Yarış Dışı Kaldı

11.01.2012 18:49
Dakar Rallisi'nde Şenkalaycı Yarış Dışı Kaldı, System.String[]

1 OCAK'da Arjantin'den start alan 33.Dakar Rallisi son sürat devam ederken, Dakar Türk Takımı sporcusu Şakir Şenkalaycı'dan üzücü bir haber geldi.

1 OCAK'da Arjantin'den start alan 33. Dakar Rallisi son sürat devam ederken, Dakar Türk Takımı sporcusu Şakir Şenkalaycı'dan üzücü bir haber geldi.

Dakar Türk Takımı olarak ilk kez 3 motosiklet sporcusuyla katıldığımız 2012 Dakar Rallisi'nde Selçuk Bektaş 153 numarası ile 4. Etap sonunda, 55 Numaralı Kemal Merkit ise 5. Etapda yaşadığı mekanik arızalar sebebiyle yarışı bırakmak zorunda kaldı.

Türk bayrağını teslim alan Şakir Şenkalaycı ise bugün gayet güzel götürdüğü 10. Etapda 3, kontrol noktası geçişinden sonra yaşadığı düşüşte kolunu kırdı ve organizasyon helikopteri ile sağlık kontrolüne götürüldü. Sporcunun durumunun iyi olduğu ancak yarış dışı kalması sonrasında üzgün olduğu öğrenildi.

DHA(GH/FG)

Dakar Rallisi'nde Şenkalaycı Yarış Dışı Kaldı
Dakar Rallisi'nde Şenkalaycı Yarış Dışı Kaldı

- Kaynak: DHA

Son Dakika Spor Dakar Rallisi'nde Şenkalaycı Yarış Dışı Kaldı - Son Dakika Spor

YORUMLAR

Son Dakika

Manchester City'nin takımdan gönderdiği Jeremy Winsten, intihar etti Son Dakika! Hezimetin faturası ona kesildi: Ermenistan askeri istihbarat biriminin başkanı General Hovanes görevden alındı Dünyada sadece Tokat'ta çıkan milyonlarca yıllık taş, işlendikten sonra gramı 700 dolardan satılıyor Kocasına mesaj atan Özlem Parlu'nun üzerine yürüyen Selin Ciğerci'ye hapis istemiyle dava açıldı İnternetten satın aldığı sahte alkol nedeniyle 6 kez kalbi duran kadın hayatını kaybetti Korona tedavisi gören İmamoğlu'ndan metro müjdesi: 28 Ekim'de açılıyor, 10 gün ücretsiz olacak Muharrem İnce: Memleket Hareketi'nin kurucularını bir iki gün içinde açıklayacağım Son Dakika: Mersin Anamur'da orman yangını! 50 hane boşaltıldı, Mersin-Antalya karayolu kapatıldı