Dakota Johnson: Babam Yatak Sahnelerimi İzleyemiyor - Son Dakika

Dakota Johnson: Babam Yatak Sahnelerimi İzleyemiyor

27.04.2016 16:43

'Grinin 50 Tonu' filmindeki cesur sahneleri ile adından söz ettiren Dakota Johnson, "Şükürler olsun ki babam filmi izlemedi, izlemeyi de düşünmüyor" dedi.

'Grinin 50 Tonu'nun devam filmi 'Karanlığın 50 Tonu'nun çekimlerine Vancouver'da devam eden Dakota Johnson, Jamie Dornan'la olan yatak sahneleri hakkında konuştu.

"GERÇEKTEN SEVİŞİYOR DEĞİLİZ"

Jamie Dornan'la yeniden kamera karşısına geçen Dakota Johnson, "Sevişme sahnelerini çekerken gerçekten sevişiyor değiliz. Sadece öyle gibi yapıyoruz. Bazen bir sahnenin çekimi 7 saat sürüyor, mesela bugünkü çekim gibi... Bu pek rahatlatıcı değil, açıkçası çok da sıkıcı" ifadelerini kullandı.

"ŞÜKÜRLER OLSUN Kİ BABAM FİLMİ İZLEMEDİ"

Aktör Don Johnson ve aktris Melanie Griffith'in kızı olan Johnson, babasının 'Grinin 50 Tonu' filmini izleyip izlemediği sorusuna, "Hayır! Şükürler olsun ki babam filmi izlemedi, izlemeyi de düşünmüyor" yanıtını verdi.

"BANA FİLMDEKİ KARAKTER GİBİ YAKLAŞIYORLAR"

Filmdeki sevişme sahnelerinden sonra erkeklerin filmdeki karaktermiş gibi ona yaklaştığını belirten Johnson, "Bazı insanlar benim canlandırdığım karakter gibi bu tip şeylerle ilgilendiğimi düşünüyorlar. Ancak söz konusu bile değil. Oyuncuyum ve öyleymiş gibi yaparım. Sanırım bu herkesin başına geliyor. Film yapma konusunda takıntım var, sanırım sürekli bunu yapacağım. Ancak bazen hayatım çok boğucu hale geliyor, bunu o kadar yoğun hissediyorum ki hiçbir şeyi beceremeyecekmişim gibi geliyor. Şu an, film yapmam gerektiğini biliyorum, ilerde ne olur bilemeceğim" şeklinde konuştu.

"TELEVİZYON İZLEYEMİYORUM"

Genç yıldız, ekranla da arasının iyi olmadığını vurgulayarak, "Televizyon izleyemiyorum. Neden böyle oldu bilmiyorum ama bu konu bana çok karmaşık geliyor. Herkesin izlediği ve konuştuğu şeyleri kaçırıyorum. Hadi izleyeyim bile diyemiyorum çünkü programlar bana çok uzun geliyor" dedi.

Dakota Johnson: Babam Yatak Sahnelerimi İzleyemiyor

Son Dakika Magazin Dakota Johnson: Babam Yatak Sahnelerimi İzleyemiyor - Son Dakika Magazin


YORUMLAR (1)

Son Dakika

Son Dakika: WhatsApp'tan geri adım! Tepki çeken gizlilik sözleşmesi 3 ay ertelendi Davutoğlu'ndan saldırıya uğrayan Özdağ'ın sağlık durumuna ilişkin açıklama: Ameliyat olacak Fenerbahçe, Bright Osayi-Samuel ile 4 yıllık anlaşmaya vardı Çaycı Hüseyin lakaplı Alpaslan Özmol'un yeni imajı sosyal medyaya damga vurdu Ramo'da şok eden ayrılık! Başrol oyuncusu diziye veda ediyor Son Dakika: Türkiye'de 15 Ocak günü koronavirüs nedeniyle 169 kişi vefat etti, 8 bin 314 yeni vaka tespit edildi Hesabındaki paralar buhar olunca Ebru Polat, çılgına döndü! Gerçek sonradan ortaya çıktı Ankara Şehir Hastanesi Başhekimi Surel: Aşılananlarda ciddi bir yan etki görülmedi