Dakota Johnson: Sevişme Sahnelerinden Çok Sıkıldım - Son Dakika

Dakota Johnson: Sevişme Sahnelerinden Çok Sıkıldım

27.04.2016 15:18

"Grinin 50 Tonu"nun devam filmi "Karanlığın 50 Tonu"nun çekimlerine Vancouver'da devam eden Dakota Johnson, Jamie Dornan'la olan sevişme sahneleri hakkında konuştu.

Jamie Dornan'la yeniden kamera karşısına geçen Dakota Johnson, "Sevişme sahnelerini çekerken gerçekten sevişiyor değiliz. Sadece öyle gibi yapıyoruz. Bazen bir sahnenin çekimi 7 saat sürüyor, mesela bugünkü çekim gibi... Bu pek rahatlatıcı değil, açıkçası çok da sıkıcı" ifadelerini kullandı.

"ŞÜKÜRLER OLSUN Kİ BABAM FİLMİ İZLEMEDİ"

Aktör Don Johnson ve aktris Melanie Griffith'in kızı olan Johnson, babasının 'Grinin 50 Tonu' filmini izleyip izlemediği sorusuna, "Hayır! Şükürler olsun ki babam filmi izlemedi, izlemeyi de düşünmüyor" yanıtını verdi.

"OYUNCUYUM ÖYLEYMİŞ GİBİ YAPARIM"

Filmdeki sevişme sahnelerinden sonra erkeklerin filmdeki karaktermiş gibi ona yaklaştığını belirten Johnson, "Bazı insanlar benim canlandırdığım karakter gibi bu tip şeylerle ilgilendiğimi düşünüyorlar. Ancak söz konusu bile değil. Oyuncuyum ve öyleymiş gibi yaparım. Sanırım bu herkesin başına geliyor. Film yapma konusunda takıntım var, sanırım sürekli bunu yapacağım. Ancak bazen hayatım çok boğucu hale geliyor, bunu o kadar yoğun hissediyorum ki hiçbir şeyi beceremeyecekmişim gibi geliyor. Şu an, film yapmam gerektiğini biliyorum, ilerde ne olur bilemeceğim" şeklinde konuştu.

"TELEVİZYON İZLEYEMİYORUM"

Genç yıldız, ekranla da arasının iyi olmadığını vurgulayarak, "Televizyon izleyemiyorum. Neden böyle oldu bilmiyorum ama bu konu bana çok karmaşık geliyor. Herkesin izlediği ve konuştuğu şeyleri kaçırıyorum. Hadi izleyeyim bile diyemiyorum çünkü programlar bana çok uzun geliyor" dedi.

Dakota Johnson: Sevişme Sahnelerinden Çok Sıkıldım

Son Dakika Magazin Dakota Johnson: Sevişme Sahnelerinden Çok Sıkıldım - Son Dakika Magazin


YORUMLAR

Son Dakika

Almanya'da Pfizer aşısı olan 10 kişi hayatını kaybetti Yasak Elma'nın Şahika'sı Nesrin Cavadzade diziden ayrılıyor mu? Ettiği küfür başına dert oldu Bunu da gördük! Çin'de dondurmalardan alınan numunelerde koronavirüs tespit edildi Malatya'da dini nikahlı çift, boğazları kesilmiş halde ölü bulundu Bolu, eksi 21,8 dereceyle bu gece Türkiye'nin en soğuk ili oldu Aşkları tam gaz devam ediyor! Acun Ilıcalı ve Ayça Çağla Altunkaya'dan yeni poz Elindeki tabanca ateş aldı, mermi çenesinden girip alnından çıksa da sedyeye yürüyerek gitti İmaj değiştiren Pınar Altuğ, adeta 10 yaş gençleşti