Dalgaların İçerisinde Yakalanan 2 Köpek Balığının Ürkütücü Fotoğrafı - Son Dakika

Dalgaların İçerisinde Yakalanan 2 Köpek Balığının Ürkütücü Fotoğrafı

25.02.2019 20:00
Dalgaların İçerisinde Yakalanan 2 Köpek Balığının Ürkütücü Fotoğrafı, System.String[]

Avustralya'da çalışmalarına devam eden ünlü fotoğrafçı Sean Scott'ın dalgaların içinde görüntülediği köpek balıklarına haberimizden ulaşabilirsiniz.

Ünlü fotoğrafçı Sean Scott, birkaç yıl önce büyük bir dalga içindeki iki köpek balığını görüntülediğinde Batı Avustralya sahilindeydi. Scott, bu muazzam fotoğrafı Canon 5D Mark IV fotoğraf makinesi ve Canon 100-400mm lens yardımıyla çekti.

Ünlü fotoğrafçı bu görüntüyü kaydetmek için ekipmanlarını kurarken şans da ondan yanaydı. Köpek balıklarını görüntülediğinde dalgalar cam kadar şeffaftı. Bahsi geçen görüntüyü kaydeden Scott, bununla yetinmedi ve drone kullanarak bölgeyi yukarıdan izlemeyi tercih etti.

Drone yardımıyla bölgeyi daha iyi bir bakış açısından görüntüleyen fotoğrafçı, aynı bölgede 200'den fazla köpek balığı olduğunu gördü. Bahsi geçen fotoğrafa aşağıdan ulaşabilirsiniz. Bölgede çekilen diğer fotoğrafları için ise Sean Scott'ın sosyal medya hesaplarına göz atabilirsiniz.

Dalgaların İçerisinde Yakalanan 2 Köpek Balığının Ürkütücü Fotoğrafı
Dalgaların İçerisinde Yakalanan 2 Köpek Balığının Ürkütücü Fotoğrafı
Dalgaların İçerisinde Yakalanan 2 Köpek Balığının Ürkütücü Fotoğrafı

Kaynak: WebTekno

Son Dakika Teknoloji Dalgaların İçerisinde Yakalanan 2 Köpek Balığının Ürkütücü Fotoğrafı - Son Dakika


YORUMLAR

Son Dakika

Protesto sonrası yayıncı kuruluş atağa geçti! Fenerbahçe'den yanıt gecikmedi Sibel Can ve Hakan Altun, şov projesiyle seyircilerin karşısına çıkıyor İçişleri Bakanı Soylu: Polis Arama Kurtarma Birimi'ni cuma günü başlatıyoruz Fenerbahçe, Ankaragücü maçı esnasında yayıncı kuruluşu protesto etti Ani bir kararla ayrılan Hadise ve Kaan Yıldırım sürpriz bir şekilde barıştı Çukur dizisinde Yamaç'a hayatının dayağını atan maskeli dövüşçünün kimliği ifşa oldu DSÖ'den koronavirüs aşısı açıklaması: Dünya feci bir ahlaki başarısızlığın eşiğinde Feci kazada bir aile paramparça oldu: Anne ve oğlu öldü, baba ağır yaralı