Dalgıçlar Hıdırellez dileklerini Konyaaltı Sahili'nden çıkardı: Dudağıma dolgu, burnuma estetik istiyorum - Son Dakika

Dalgıçlar Hıdırellez dileklerini Konyaaltı Sahili'nden çıkardı: Dudağıma dolgu, burnuma estetik istiyorum

12.05.2022 11:49

Antalya'da tutulan Hıdırellez dilekleri, Konyaaltı Sahili'nde, deniz dibinde dalgıçlar tarafından bulundu. Birbirinden farklı dileklerin yazıldığı kağıtlarda "2022 model cip", "Bodrum'da yazlık ev", "Dudağıma dolgu, burnuma estetik" gibi ilginç dilekler de yer aldı.

Pandemi nedeniyle 2 yıldır Hıdırellez'i kutlayamayan Antalyalılar, 6 Mayıs sabahı soluğu Konyaaltı Sahili, falezler ve kentin simgelerinden Düden Şelalesi'nde aldı. Baharın habercisi Hıdırellez için dileklerini yazıp, şekil çizenler, gün doğumuyla birlikte kağıtlarını Akdeniz'e bıraktı. Binlerce dilek kağıdı, su üstünde bir süre kaldıktan sonra battı.

Hıdırellez dilekleri de zamanla değişti: Dudağıma dolgu, burnuma estetik, 2022 model cip

KİMİ EV KİMİ İSE BEBEK RESMİ ÇİZDİ

Hıdırellez dilekleri, Antalya'nın dünyaca ünlü Konyaaltı Sahili'ne dalış yapan bir grup dalgıç tarafından görüntülendi. Dileklerin yazıldığı kağıtlara kiminin ev, kiminin araba kiminin ise bebek resmi çizdiği görüldü. Madeni paraların da naylon poşetler içerisinde atılarak tutulan dilekler arasında ilginç isteklerin de olduğu görüldü.

Hıdırellez dilekleri de zamanla değişti: Dudağıma dolgu, burnuma estetik, 2022 model cip

"60 YATAKLI HUZUR EVİ, BURNUM ESTETİKLİ OLSUN..."

Çoğunluğunda borçlarını ödemede kolaylık, sağlık ve mutluluk dilenen kağıtlarda 'Dünyayı içime sine sine gezmek istiyorum', 'Yurt dışında yüksek lisans', '2022 model cip', 'Yazlık ev', '60 yataklı huzur evi', '60 yataklı çocuk sığınma evi', 'Dudağıma dolgu ve burnum estetikli olsun', 'Bodrum'da yazlık evim olsun' yazılı dilekler yer aldı.

Hıdırellez dilekleri de zamanla değişti: Dudağıma dolgu, burnuma estetik, 2022 model cip

DENİZ DİBİNDE KİRLİLİĞE YOL AÇTI

Kağıt ve plastik poşetlerin deniz dibinde kirliliğe yol açtığı görülürken, dalgıç grubu dipte kırık şişeler ve arızalı elektronik aletlere de rastladıklarını söyledi.

YORUMLAR
500
Sıralı Kebap bu yaz İstanbul'da, seneye Bodrum'da Sıralı Kebap bu yaz İstanbul'da, seneye Bodrum'da
Kaynak: DHA

Son Dakika Güncel Dalgıçlar Hıdırellez dileklerini Konyaaltı Sahili'nden çıkardı: Dudağıma dolgu, burnuma estetik istiyorum - Son Dakika

Bu haber Demirören Haber Ajansı tarafından hazırlanmış olup habere Sondakika.com tarafından hiçbir editöryal müdahalede bulunulmamıştır. Demirören Haber Ajansı tarafından hazırlanan bütün haberler sitemizde hazırlandığı şekliyle otomatik servis edilmektedir. Bu nedenle haberin hukuki muhatabı Demirören Haber Ajansı kurumudur.

Advertisement