Damadın arabaya yazdırdığı yazı gelini de şaşkına uğrattı - Son Dakika

Damadın arabaya yazdırdığı yazı gelini de şaşkına uğrattı

17.11.2020 11:55

Sakarya'da bir damadın gelin arabasına yazdırdığı "Dezenfektan döktüm yollarına korona olmadan gel yanıma" yazısı, gelin dahil herkesi hayretler içerisinde bıraktı.

Salgın döneminde, nikah kıyan çiftlerin kullandığı gelin arabalarının arkasına yazılı 'Evleniyoruz, mutluyuz' yazısı da yerini korona virüslü yazılara bıraktı. Akyazı ilçesinde Ömer Faruk ve Beyza Karacan çifti, dünya evine girdi. Ancak gelin arabasındaki söz ise herkesin dikkatini çekti.

Damadın arabaya yazdırdığı yazı gelini de şaşkına uğrattı

"KORONA OLMADAN GEL YANIMA"

Gelin arabasına yazdırılan yazı görenlerin bir kısmını şaşırtırken bir kısmını ise gülümsetti. Gelin arabasını süsleten damat Ömer Faruk Karacan, aracın üzerine; "Dezenfektan döktüm yollarına korna olmadan gel yanıma" yazısı yazarak gelini almaya gitti.

Damadın arabaya yazdırdığı yazı gelini de şaşkına uğrattı

GELİN DE ŞAŞIRDI

Yüzleri güldüren pankart ile koronavirüs salgınına da dikkat çekilirken, gelin Beyza Karacan ise, yazının kendisine de sürpriz olduğunu ifade etti.

Damadın arabaya yazdırdığı yazı gelini de şaşkına uğrattı

Kaynak: İHA

Son Dakika Yaşam Damadın arabaya yazdırdığı yazı gelini de şaşkına uğrattı - Son Dakika


YORUMLAR (14)
Tüm yorumlar için tıklayınız

Son Dakika

Son Dakika: Beşiktaş, deplasmanda Fatih Karagümrük'ü 4-1 mağlup etti "Can çıkar huy çıkmaz derler" ama öyle değilmiş! Bu araştırmanın sonuçları ezber bozacak Yeşilçam'ın emektar ismi Oktay Yavuz, 78 yaşında hayatını kaybetti Nesrin Cavadzade ve Gökhan Alkan'ın çok özel anları! "Yapma" demesine rağmen öpücüklere boğdu Hollanda Kralı, 6 kişiyi öldürüp müebbet hapis cezası alan Cevdet Yılmaz'ı affetti Otomobilin far bölümlerine ve yakıt deposuna gizlenmiş 4 kuzu ele geçirildi Başkent'te pitbull dehşeti! Anneannesinin kucağındaki küçük kızı zıplayıp yakaladı Makedonya'dan sınır dışı edilen Sedat Peker suskunluğunu "Yanvar Katliamı" ile bozdu