Damat Tween ve D's Damat İstanbul Havalimanı'nda Yerini Aldı - Son Dakika

Damat Tween ve D's Damat İstanbul Havalimanı'nda Yerini Aldı

19.04.2019 12:58
Damat Tween ve D's Damat İstanbul Havalimanı'nda Yerini Aldı, System.String[]

Orka Holding, nisan ayı başında İstanbul Yeni Havalimanı'nda Damat Tween ve D'S Damat mağazaları ile yerini aldı.

Orka Holding, nisan ayı başında İstanbul Yeni Havalimanı'nda Damat Tween ve D'S Damat mağazaları ile yerini aldı.

Orka Holding'den yapılan açıklamaya göre, Damat Tween ve D'S Damat markaları ile 2018 yılı sonunda yurt dışında 180 mağazaya ulaşan Orka Holding global yolculuğuna hız kesmeden devam ediyor.

Yıl başından bu yana yurt dışında mağazalaşmaya devam eden ve nisan ayı başında İstanbul Yeni Havalimanı'nda yerini alan Orka, nisan ayının ortasında 5 yeni yurt dışı mağazasına "merhaba" dedi. Yıl başından bu yana yurt dışında mağazalaşmaya devam eden Holding, yalnızca nisan ayının ilk 15 gününde Kiev, Üsküp, Erivan ve Bosna'nın yanı sıra Avrupa'nın moda başkentlerinden biri olan İtalya'nın Floransa kentinde de yeni mağazasını açtı.

Açıklamada görüşlerine yer verilen Orka Holding Yönetim Kurulu Başkanı Süleyman Orakçıoğlu, "Dünyanın dört bir yanından gelecek yolcular kendi ülkelerinden markalarımızı tanıyor ve biliyor olarak gelip, yeni havalimanında tanıdıkları bir marka ile karşılanacak.

Sanatın ve modanın kalbi Floransa'da mağazamızı açtık. Bundan sonra da yolumuza ışık hızı ile devam edeceğiz. 2019 yılında yepyeni bir atılım yaparak ABD'de ilk mağazalarımızı Washington DC ve Ohio eyaletlerinde açacağız. Yine Kanada'da Ottowa'da bu yıl ilk mağazamız açılacak. Balkanlarda ve Rusya'da ise etkinliğimiz giderek artıyor." ifadelerini kullandı.

- Kaynak: AA

Son Dakika Güncel Damat Tween ve D's Damat İstanbul Havalimanı'nda Yerini Aldı - Son Dakika

YORUMLAR

Son Dakika

AK Partili başkan, belediyenin arsasını kendi vakfına devreden AK Partili selefini mahkemeye verdi Yasak Elma'dan 5 oyuncu birden ayrılıyor! Başrol Şevval Sam'dan ilk yorum geldi Yüz yüze eğitime katılmayan öğrenciler dikkat! Okula gitmek zorunlu değil ama sınava girmeyen yandı Sayaçların periyodik muayene işleri özel sektöre devrediliyor: Vatandaşın faturası kabaracak Polonya Cumhurbaşkanı Duda, koronavirüse yakalandı Bir adama saldırıp pantolonunu indirmişti! Meğer 'Azman' yavrularını korumak için saldırmış Azerbaycan ordusu, Turan taktiğini uygulayarak Ermenistan'ın belini kırdı Ermenistan Radyosu Serdar Ortaç'ın ardından Tarkan'ı da öldürülen Azerbaycan askeri olarak servis etti