Gelin ve damadın birbirlerine yaptıkları şaka sosyal medyayı ikiye böldü - Son Dakika

Gelin ve damadın birbirlerine yaptıkları şaka sosyal medyayı ikiye böldü

20.01.2021 15:49

Sosyal medya platformlarından TikTok'ta paylaşılan, gelin ve damadın düğün esnasında aralarında geçen şaka, kullanıcıları ikiye böldü. Gelin, şaka olsun diye damadın yüzüne krem sürdü. Bunun üzerine damat düğün pastasını olduğu gibi gelinin yüzüne fırlattı.

Görüntülerde gelinin, gülerek damadın yüzüne krem sürmesi sonrasında damadın önce hiçbir şey olmamış gibi gülmesi yer alıyor.

KULLANICILAR İKİYE BÖLÜNDÜ

Birkaç saniye sonra ise damat genç kadının beklemediği bir anda pastayı aldığı gibi gelinin yüzüne fırlatıyor. Gelin, bu harekete kahkaha atarak karşılık verirken, TikTok'ta paylaşılan video sosyal medya kullanıcılarını ikiye böldü. Bazı kullanıcılar damadın bu şekilde karşılık vermesini desteklerken, bazı kullanıcılar ise damadın geline yaptığı şaka seviyesinde karşılık vermesi gerektiğini söylediler.

İLİŞKİLERİNE ZARAR VEREBİLİR

Kullanıcıların bir kısmı böyle bir şakanın henüz evliliğin başında olan çifte zarar verebileceğini söylerken diğer taraf ise gelin ve damadın davetlileri eğlendirmek için ufak bir şaka yaptıklarını ve abartılmaması gerektiğini söyledi.

Gelin ve damadın birbirlerine yaptıkları şaka sosyal medyayı ikiye böldü

Son Dakika Dünya Gelin ve damadın birbirlerine yaptıkları şaka sosyal medyayı ikiye böldü - Son Dakika Dünya


YORUMLAR (1)

Son Dakika

Samsun'da bir kadın sokak ortasında eski eşi tarafından öldüresiye dövüldü Kırmızı kategorideki Aksaray'da "tam" kapanmaya gidildi Babasının yasağını çiğneyen Yasmin Erbil'den cesur pozlar Metropoll'den dikkat çeken Cumhurbaşkanlığı anketi! Erdoğan mı, Mansur Yavaş mı? Esra Dermancıoğlu, kendisinden 15 yaş küçük sevgilisi yüzünden gelen eleştirilere ateş püskürdü Güney Kore'de genç bir kızı tecavüzden kurtaran Rabia, kahraman oldu Genç kızlara parkta cinsel istismarda bulunan yaşlı adamı çevredekiler darbetti Kale direğinin yanına saklanan uyanık futbolcu, kaleciyi gafil avladı