Dananın ayağından iş makinesine asılı kesime götürülmesine tepki (2) - Son Dakika

Dananın ayağından iş makinesine asılı kesime götürülmesine tepki (2)

VALİ ERİN: ÜÇ KİŞİYE İDARİ PARA CEZASI UYGULANDIŞanlıurfa'da, kurbanlık dananın, kesim alanına tek ayağından bağlandığı iş makinesi ile götürüldüğü görüntülerin sosyal medyada tepkilere neden olması üzerine Şanlıurfa Valisi Abdullah Erin, açıklma yaptı.

Dananın ayağından iş makinesine asılı kesime götürülmesine tepki (2), System.String[]

VALİ ERİN: ÜÇ KİŞİYE İDARİ PARA CEZASI UYGULANDI

Şanlıurfa'da, kurbanlık dananın, kesim alanına tek ayağından bağlandığı iş makinesi ile götürüldüğü görüntülerin sosyal medyada tepkilere neden olması üzerine Şanlıurfa Valisi Abdullah Erin, açıklma yaptı. Vali Erin, sosyal medya hesabından yaptığı açıklamda, "01.08.2020 günü ilimizde meydana gelen ve basına yansıyan 'hayvana eziyet' konusuyla ilgili olarak, olaya karışan kepçe operatörü, kurban sahibi ve kasap yakalanmış, 5199 Sayılı (Hayvanları Koruma Kanunu) Kanun'a göre idari para cezası uygulanmış ve şahıslar hakkında ayrıca adli tahkikat başlatılmıştır" dedi.


YORUMLAR

Son Dakika

Prof. Dr. Mehmet Ceyhan: Okulları daha güvenli bir ortamda açabilmek için günde 100 bin test yapalım AK Parti'den döviz hareketliliğiyle ilgili açıklama: Ekonomik göstergelere bakmayanlar samimi değilsiniz Güzel oyuncu Hande Soral, yeni imajıyla beğeni topladı Yunanistan ve Mısır'ın imzaladığı anlaşmaya Türkiye'den yanıt gecikmedi! Yeni Navtex ilan edildi Ünlü model Günay Musayeva, AVM çıkışı sütyensiz görüntülendi Bakan Koca, Türkiye'nin koronavirüsle mücadelesini eleştirenlere İngilizlerin yayınıyla yanıt verdi Konut ve taşıt kredisi faizleri yükseltildi Yunanistan Başbakanı Miçotakis'ten gerilimi tırmandıracak sözler: Mısır'la imzalanan anlaşma meşru İngiliz güzel Chloe Ferry, yeni kalça estetiği yaptırdıktan sonra objektiflere poz verdi Vakaların artmasıyla sıkılaştırılan denetimlere katılan kaymakam, tıka basa dolu otobüsü boşalttı "Çocukluk aşkıma geri döndüm" diyen Caner'den Fenerbahçe itirafı: Daha önce dönmek istedim ama olmadı 8 yaşındaki kardeşini katleden cani ağabeyin sözleri olaydan daha vahim: Bilerek ve isteyerek öldürdüm Son Dakika: Fenerbahçe, Beşiktaş'la yollarını ayıran Caner Erkin'le 2+1 yıllık sözleşme imzaladı İstanbul üzerinde alçak uçuş yapan darbeci pilota müebbet hapis cezası verildi Berna Laçin'in yardım istediği Bizimkiler dizisinin Cemil'i hastaneye kaldırıldı