Danimarka'da merakla beklenen dijital taraftar uygulaması başladı - Son Dakika

Danimarka'da merakla beklenen dijital taraftar uygulaması başladı

Koronavirüs arasının ardından yeniden başlayan Danimarka Ligi'nde taraftarlar, tribünlere kurulan dijital ekranlar vasıtasıyla evlerinden canlı bağlantı yaparak takımlarını destekledi.

Koronavirüs arasının ardından tekrar başlayan Danimarka Ligi'nde taraftarları oyuna entegre etmek için özel bir uygulama yapıldı.

Taraftarlar, tribünlere kurulan dijital ekranlar vasıtasıyla evlerinden canlı bağlantı yaparak takımlarını destekledi. 40 metreye 3 metrelik dev ekranlar üzerinden, taraftarlar Zoom programı aracılığıyla maçın coşkusunu yaşadı.

EKRAN ÜZERİNDEKİ ALANLAR PARAYLA SATILDI

Öte yandan kurulan ekran üzerindeki alanlar da taraftarlara parayla satıldı. İki ayrı ekranda tarafsız seyirciler, bir ekranda ise deplasman taraftarları yer aldı.

Futbolcuların taraftarlarının sesini duyabildiği sistemde, 20 kişilik ekip uygunsuz davranışlarda bulunan ve küfürlü söylemlere imza atan taraftarları denetleyerek aramadan uzaklaştırdı.

24. haftadaki Aarhus ile Randers arasında oynanan ilk mücadele, 1-1 sona erdi.

YORUMLAR (1)

Son Dakika

18:13 Ayasofya'nın cami olması sonrasında HDP'li vekillerden ilk tepkiler 18:02 Ayasofya'nın ibadete açılmasına ilişkin karar okunurken Meclis, ayakta alkışlayanlar ve oturanlar olarak ikiye ayrıldı 18:00 26 yıldır mücadele verdiği Ayasofya davasını kazanan Kandemir: Çok sevinçliyim, ilk namaza gideceğim 18:00 Rusya'da evden kaçan 8 yaşındaki çocuk, cinsel istismara uğradıktan sonra vahşice katledildi 17:31 Yunanistan Kültür Bakanlığı'ndan skandal Ayasofya sözleri: Uygar dünyaya karşı bir provokasyon 17:02 Son Dakika: Danıştay 86 yıllık kararı iptal etti, Erdoğan kararnameyi imzaladı ve Ayasofya resmen cami oldu 16:55 Danıştay'ın tarihi Ayasofya kararı sonrası dünya basınından ilk tepkiler 16:47 Danıştay'ın Ayasofya kararına Rus Ortodoks Kilisesi'nden ilk tepki: Büyük ayrışmalara yol açabilir 16:16 Geçen yıl kayyum atanan 56 yıllık Yörsan resmen iflas etti 13:11 İlişkileri belgelendi! Farah Zeynep Abdullah ile Reynmen aşk yaşıyor 12:18 Uzmanlardan beyin yiyen amipin neden olduğu hastalık için "Gözdeki en ufak kızarıklıkta hekime başvurun" uyarısı 11:48 Oyuncu İsmail Hacıoğlu, 4 yıllık evliliğini bitirme kararı aldı 11:35 18 yaş altı uçak yolcuları artık tek başına seyahat edebilecek 11:32 Son Dakika: FETÖ'ye üyelikten kırmızı bültenle aranan firari hakim Menekşe Uyar Ankara'da yakalandı 10:18 Üst üste iki gün evinde yangın çıkan genç, bina sakinleri tarafından dövüldü