Danışmaz Makina da SANKO Makina'yı Tercih Etti - Son Dakika

Danışmaz Makina da SANKO Makina'yı Tercih Etti

05.01.2012 14:27
Danışmaz Makina da SANKO Makina'yı Tercih Etti, System.String[]

Trabzon'da yerleşik Danışmaz Makine A.Ş iş makinası parkını SANKO Makina'nın ürettiği MST marka bekoloderler ile genişletmeye devam ediyor.

Trabzon'da yerleşik Danışmaz Makine A.Ş. iş makinası parkını SANKO Makina'nın ürettiği MST marka bekoloderler ile genişletmeye devam ediyor.

Danışmaz Makine Yönetim Kurulu Başkanı Köksal Danışmaz, MST marka bekoloderlerin teknik değerlerinin, ithal makinalardan geri olmadığına dikkati çekerek, "Yatırım yapacaksam, ülkemizde istihdama gönül vermiş firmalardan olmasına özen gösteririm" dedi.

Doğu Karadeniz Bölgesi başta olmak üzere hemen her bölgede 1994 yılından bu yana alt ve üstyapı projelerinin gerçekleşmesini sağladıklarını kaydeden Danışmaz, şöyle devam etti:

"SANKO Makina'dan ilk bekoloder alımını 2008 yılında yapmıştık. MST marka bekoloderler ile hidroelektrik santral

- GAZİANTEP

Danışmaz Makina da SANKO Makina'yı Tercih Etti
Danışmaz Makina da SANKO Makina'yı Tercih Etti
Danışmaz Makina da SANKO Makina'yı Tercih Etti

- Kaynak: İHA

Son Dakika Ekonomi Danışmaz Makina da SANKO Makina'yı Tercih Etti - Son Dakika Ekonomi

YORUMLAR

Son Dakika

Futbol yorumcusu Sinan Engin'in koronavirüs testi pozitif çıktı Gözü dönen şahıs, önce ayrıldığı nişanlısı ve annesini sonra kendini öldürdü Meteoroloji'den 13 il için için sağanak ve gök gürültülü sağanak uyarısı İnşaatta elleri ve ayakları bağlı kız çocuğu bulundu MAK Danışmanlık, son seçim anketinin sonuçlarını paylaştı! Barajı üç parti geçiyor Azerbaycan'dan darbe yiyen Paşinyan, halkını tehdit etti: Geri duranları, kaçanları ağır cezalandıracağız Son Dakika: Sağlık Bakanlığı, sağlık çalışanlarına istifa, emeklilik ve izin yasağı getirdi Azerbaycanlı öğretim görevlisi Cumhurbaşkanı Erdoğan'a mektup yazdı: Bizi öldürün ama onlara bırakmayın