Son Dakika Haberleri: Dansı Tahrik Edici Diye Tutuklanan Rus Dansöz, Serbest Bırakıldı

Dansı Tahrik Edici Diye Tutuklanan Rus Dansöz, Serbest Bırakıldı

2 yıl önce

Rus dansöz Yekaterina Andreyeva'nın dansı aşırı tahrik edici bulununca Mısır'da tutuklanmıştı. Hakim karşısına çıkan dansöz, serbest bırakıldı.

Rus dansöz Yekaterina Andreyeva, bir gece kulübündeki dans görüntülerinin sosyal medyaya yansımasının ardından dansının, "tahrik edici" olduğu gerekçesiyle tutuklanmıştı. Andreyeva, verilen kararla serbest bırakıldı.

MAHKUM OLARAK GEÇİRDİĞİ GÜNLERİ ANLATTI

Mısır Turizm ve Eski Eserler Polisi de Andreyeva'nın gençliğin cinsel dürtülerini uyandıracak şekilde dans ettiği ve standart bir dansöz elbisesi giymediğini ileri sürdü. Öte yandan yetkililer, Andreyeva'ya ayrıca Mısır'da çalışmak ve yaşamak için gerekli belgelere sahip olmadığı suçlamasında bulundu. 31 yaşındaki Yekaterina Andreyeva, serbest bırakıldı. Instagram hesabından açıklama yapan Andreyeva kendisine yönelik suçlamaları reddederek mahkum olarak geçirdiği birkaç günün hayatının en kötü günleri olduğunu ifade etti.

"ADALET YERİNİ BULDU"

Tutuklanmasının arkasındaki gerçek nedeni bilmediğini belirten Andreyeva, giysilerinin hiçbir sorunlu yanı olmadığını dile getirdi. Andreyeva "Hayatımın en kötü günleriydi, ancak adalet yerini buldu. Bu benim masum olduğumu kanıtlıyor" ifadelerini kullandı. Mısırlı yetkililer, Rus dansöz Yekaterina Andreyeva'yı sınır dışı etme kararı aldı.


YORUMLAR


Buket Aydın ve Fatih Portakal'ı Birbirine Düşüren Çiftçi: Kanal D Yüzünden Küfür Yedim Doğu'daki 5 İlde Yapılan Seçim Anketinde, HDP Diğer Partileri Geride Bıraktı

İki Grup Arasındaki Kavga AVM'yi Savaş Alanına Çevirdi! Yaralılar Var