Daredevil İkinci Sezon Fragmanı - Son Dakika

Daredevil İkinci Sezon Fragmanı

15.10.2015 21:46

Marvel'in en sevilen kahramanlarının arasında yer alan ve başrollerinde Charlie Cox, Deborah Ann Woll, Rosario Dawson gibi isimlerin bulunduğu aksiyon dolu tv serisi (dizisi) Daredevil'in ikinci sezon fragmanı yayınlandı!

Daredevil Dizisinin Yeni Fragmanı Yayınlandı

Marvel'in en sevilen kahramanlarının arasında yer alan ve başrollerinde Charlie Cox, Deborah Ann Woll, Rosario Dawson gibi isimlerin bulunduğu aksiyon dolu tv serisi (dizisi) Daredevil'in ikinci sezon fragmanı yayınlandı!

Netflix tarafından yayınlanan tv serisi Daredevil, gündüzleri gözleri görmeyen bir avukat, geceleri ise gelişmiş duyu ve gücüyle beraber tam bir kanun adamı! ikinci sezon fragmanını aşağıdan izleyebilirsiniz.

Daredevil'in ikinci sezonu 2016 Yılının nisan ayında başlayacak.

Habere ulaşmak için- turkishplayer.com

Daredevil İkinci Sezon Fragmanı
Daredevil İkinci Sezon Fragmanı

- Kaynak: Turkishplayer.com

Son Dakika Teknoloji Daredevil İkinci Sezon Fragmanı - Son Dakika


YORUMLAR

Son Dakika

Kısıtlamaya uymayan kardeşler terör estirdi: 3 polis yaralı Yeni yöntemle ilk kez görüntülendi! Korona, akciğerlerde 3 aydan daha uzun sürebilen hasara neden oluyor 300 kiloluk adam, yaklaşık 50 kişinin katıldığı kurtarma operasyonunda vinç yardımıyla evden çıkarıldı Emre Bol'dan Diagne'yle ilgili çirkin yorum: Ülkesinde timsah yiyordu, Türkiye'de topçu oldu Emniyet Genel Müdürlüğü, Ekrem İmamoğlu'na yönelik suikast girişimi iddiasını yalanladı Türkiye 50 milyon Çin, 25 milyon Alman aşısı alacak Koronadan daha tehlikeli! Biyoteröristler, virüsler üzerinde çalışan biyologların bilgisayarlarına saldırı gerçekleştirebilir "Millet İttifakı'nın çatı adayı kim olsun?" anketinde ilk iki sırada İmamoğlu ve Yavaş var