Darende'de Barıª Yeme?? - Son Dakika

Darende'de Barıª Yeme??

05.01.2012 14:13
Darende'de Barıª Yeme??, System.String[]

Malatya (?HA) - Malatya'n'n Darende ilçesinde düzenlenen yemekli programda bir araya getirilen darg'n akrabalar, bar'ºt'r'ld?.

010-YRL/05-OCA-00BC-0697

-

(FOTO'RAFLI)

'SMET U'UR

Malatya (?HA) - Malatya'n'n Darende ilçesinde düzenlenen yemekli programda bir araya getirilen darg'n akrabalar, bar'ºt'r'ld?.

Darende'nin Göllüce köyünde bir süre önce içme suyu meselesi nedeniyle amca ye'en kardeº aras'ndaki b'çakl? kavgada, akrabalar birbirlerine küsmüºtü. Darende Belediye Baºkan? 'sa Özkan, AK Parti 'lçe Baºkan' Süleyman ªimºek, belediye meclis üyesi Yaºar Çal'k, AK Parti 'lçe 'kinci Baºkan' Nejmi Akkuº, köy muhtarlar'n'n kat'ld??? bar'º yeme'inde kavgal? taraflar, birlikte yemek yedi. Darende Belediye Baºkan? 'sa Özkan, "Akrabalar aras'nda bu tür olaylar olmuº. Olmamas' gerekir. ªeytana uyulup bu tür

olaylar olmuº. Bundan böyle bu tür olaylar'n yaºanmamas? için sizleri bir araya getirerek bar'ºman'z? istiyorum "dedi. Ye'enler amcalar'n'n elini, kardeº ise a'abeyinin elini öpüp sar'larak bar'ºt?.

(?U-RA-Y)

05.01.2012 13: 53: 50 TSI

NNNN

- Kaynak: İHA

Son Dakika Yerel Darende'de Barıª Yeme?? - Son Dakika

YORUMLAR

Son Dakika

Ceman Enginyurt'un koronavirüs testi pozitif çıktı AK Parti, CHP, MHP ve İYİ Parti'den Macron'un İslam'ı hedef alan sözlerine ortak tepki Son Dakika: 500 lirayı aşan altından yeni rekor geldi İskenderun'da yangın bölgesine su taşıyan tanker 13 aracı biçti: 1 yaralı Öldürdüğü hamile kız arkadaşının cansız bedenini yol kenarına atarken görüntülendi Koronavirüse yakalandıktan sonra ten rengi değişen Çinli doktor normale döndü Kayıp kadının kredi kartından para çeken zanlı, Gülümser Bulut cinayetinin sanığı çıktı Sert tedbirler geri mi dönüyor? Ateş Kara, yarınki Bilim Kurulu toplantısını işaret etti
17:43