Son Dakika Haberleri: Darende Esnaf ve Sanatkarlar Odası Genel Kurulu

Darende Esnaf ve Sanatkarlar Odası Genel Kurulu

8 gün önce

Darende Esnaf ve Sanatkarlar Odası Başkanlığına İbrahim Kürşat Gök seçildi.

Darende Esnaf ve Sanatkarlar Odası Genel Kurulu, System.String[]
Darende Esnaf ve Sanatkarlar Odası Başkanlığına İbrahim Kürşat Gök seçildi.

Darende Esnaf ve Sanatkarlar Odası Genel Kurulu, Esnaf ve Kefalet Toplantı Salonu'nda gerçekleştirildi.

Mevcut başkan Salih Soylu'nun aday olmadığı genel kurulda, divan başkanlığını Malatya Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliği (MESOB) Başkanı Şevket Keskin yaptı.

Esnaf odası başkanları ile oda üyelerinin katıldığı genel kuruldaki seçimlere, İbrahim Kürşat Gök ile Olcay Ayhan'ın listeleriyle gidildi.

MESOB Başkanı Keskin, genel kurulun açılışında yaptığı konuşmada, Zeytin Dalı Harekatı'na ilişkin değerlendirmelerde bulunarak, "Sayın Cumhurbaşkanımızın bir sözü ile milletimiz nasıl 15 Temmuz darbe girişiminde meydanlara koştuysa, bugün de Zeytin Dalı Harekatı için davet ederse milletimiz toprağını, ezanını, bayrağını savunmak için koşacaktır. Esnaf ve sanatkar camiası olarak Zeytin Dalı Harekatını sonuna kadar destekliyoruz. Mehmetçiğimiz zaferle dönecektir. Buna yürekten inanıyoruz." dedi.

Genel kurulda İbrahim Kürşat Gök 256 oy alarak başkanlığa seçilirken, Olcay Ayhan ise 125 oy aldı.

İbrahim Kürşat Gök başkanlığındaki Darende Esnaf ve Sanatkarlar Odası Yönetim Kuruluna, Salih Soylu, Mustafa Kalaycık, Anıl Kamil Meydan, Fatma Erdoğan, Abdurrahman Eren ve Mahmut Durukan seçildi.

Denetim kurulunda ise Bilal Çam, Ahmet Şahin ve Fatih Cihan yer aldı.Son Dakika! 1915 Kararı Sonrası Hollanda Maslahatgüzarı Dışişleri'ne Çağrıldı Afrin Operasyonu 35. Gününde! 100. Nokta Teröristlerden Temizlendi, Cinderes Yolu Açıldı

15 Temmuz'da Mehmetçik Vakfı'ndaki Olaylara İlişkin Davada 119 Sanık İçin Müebbet İstemi Beyoğlu'ndaki Faslı Kadına Bıçaklı Saldırının Kamera Görüntüleri Ortaya Çıktı