Darende Kaymakamı Aktaş, Siyasi Partileri Ziyaret Etti - Son Dakika

Darende Kaymakamı Aktaş, Siyasi Partileri Ziyaret Etti

06.01.2012 12:00
Darende Kaymakamı Aktaş, Siyasi Partileri Ziyaret Etti, System.String[]

Darende Kaymakamı Mehmet Aktaş, TBMM'de grubu bulunan siyasi partilerin ilçedeki temsilcilerine nezaket ziyaretinde bulundu.

Darende Kaymakamı Mehmet Aktaş, TBMM'de grubu bulunan siyasi partilerin ilçedeki temsilcilerine nezaket ziyaretinde bulundu.

Kaymakam Mehmet Aktaş, İlçe Emniyet Müdürü Salih Köken ile birlikte, iktidar ve muhalefet partilerinin başkanlarını ziyaret ederek bir süre görüştü. Darende AK Parti İlçe Başkanı Süleyman Şimşek, CHP İlçe Başkanı Sinan Sunguroğlu ve MHP İlçe Başkan Yardımcısı Koray Nugu ile görüşen Aktaş, 2012 yılının herkese hayırlar getirmesini temenni etti.

Ziyaretlerin ardından bir açıklama yapan Kaymakam Aktaş, "2011 yılına dair eksiklikler, yapılması gereken icraatlar, projeler, çalışmalar yarım kalan işlerimiz, 2012'ye dair planlarımız var. Siyasi partilerin kanaat ve düşüncelerini önemsiyoruz. Neticede bu toplumda yaşayan, belli bir düzeyde temsil eden bir topluluk var. Bir değerlendirme ziyaretinde bulunduk. Çalışma ve görüşlerimizi paylaştık, fikir alışverişi yaptık. Nezaketen bunları paylaşmaktan memnuniyet duydum" dedi.

- MALATYA

- Kaynak: AA

Son Dakika Yerel Darende Kaymakamı Aktaş, Siyasi Partileri Ziyaret Etti - Son Dakika

YORUMLAR

Son Dakika

Son Dakika: Türkiye'de 26 Ekim günü koronavirüs kaynaklı 75 can kaybı, 2198 yeni vaka tespit edildi Paşinyan yalanlarına yenisini ekledi: Türkiye Karabağ'a paralı asker yolladı Cem Yılmaz ile Serenay Sarıkaya ayrıldı mı? Sosyal medya hesapları yalanladı Erdoğan'ın Fransız mallarına boykot çağrısı dünya basınında geniş yankı buldu Kız meselesi yüzünden çıkan tartışmada tüfekle vurulan genç, hayatını kaybetti Gölette cansız bedeni bulunan Afgan işçiyi oda arkadaşı öldürmüş 20 yaşında intihar eden İngiliz modelin ailesi: 13 yaşında cinsel istismara uğradı Bahar Candan "Türkiye'nin en salak kızı bile söyleyebiliyor" deyip İstiklal Marşı'nı okudu