Son Dakika Haberleri: Darıca Farabi Devlet Hastanesi'nde Denetim

Darıca Farabi Devlet Hastanesi'nde Denetim

9 gün önce

Kocaeli İl Sağlık Müdürlüğü Sağlık Hizmetleri İlaç ve Tıbbi Cihaz Başkanlığı Verimlilik ve Kalite Birimi tarafından Darıca Farabi Devlet Hastanesi'nde denetim yapıldı.

Darıca Farabi Devlet Hastanesi'nde Denetim, System.String[]
 Kocaeli İl Sağlık Müdürlüğü Sağlık Hizmetleri İlaç ve Tıbbi Cihaz Başkanlığı Verimlilik ve Kalite Birimi tarafından Darıca Farabi Devlet Hastanesi'nde denetim yapıldı.

Denetimde, kurumun strateji ve hedefleri doğrultusunda, verimlilik değerlendirme kriterleri, kaynak kullanımı ile hizmet sunumunda etkinlik konularında değerlendirme yapıldı.

Darıca Farabi Devlet Hastanesi Başhekimi Mustafa Güneş, yaptığı açıklamada, sağlık hizmeti verilen alanlar, poliklinikler, servisler, ameliyathane, eczane, röntgen, laboratuvar, arşiv, medikal depo, idari, mali ve lojistik alanların denetimden geçtiğini kaydetti.

Amaçlarının etkin, etkili, verimli ve kaliteli sağlık hizmeti sunmak olduğunu ifade eden Güneş, uygulamaları sürekli iyileştirmek, geliştirmek ve başarıyı artırmak istediklerini bildirdi.Kocaeli'de Hayvan Çalmaya Giden Hırsızlar, Ev Sahibini Pompalı Tüfekle Vurdu Erdoğan'dan Esad'la Görüşün Diyenlere Sert Tepki: 1 Milyon Vatandaşını Öldüren Katille Neyi Çözeceksiniz!

Serhat İlinde Buz Kesen Tanklarla Tatbikat! Dosta Güven Düşmana Korku Saldılar İşte Erdoğan'ın "Mehmet'imiz Cuma Namazını Kılıyordu, Evde Ağlaştık" Dediği Fotoğraf