Darkblue Marmaris'e Çok Yakıştı - Son Dakika

Darkblue Marmaris'e Çok Yakıştı

03.07.2017 09:08
Darkblue Marmaris'e Çok Yakıştı, System.String[]

Bodrum ve Antalya'nın tanınmış iş adamları Gürcan Özcan ve Ersev Tekkanat, Marmaris'te bir araya gelerek, Darkblue adlı beach clubı turizmin hizmetine soktular.

Dün verilen bir kokteylle hizmete giren Darkblue Club'ın halka açık açılışı; Akıncılar Dans Grubunun Zeybek, Karadeniz ve Trakya yöresine özgü yaptığı dans gösterisiyle renklenirken, günün aynı zamanda 1 Temmuz Denizcilik ve Kabotaj Bayramına olması nedeniyle, gece yarısına dek sürdü. Gecenin sürprizi ise, bugüne kadar herkesin servis çalışanı olarak tanıdığı, tavırları ve çalışkanlığı ile yerli yabancı tüm müşterilerin sempatisi kazanan Gizem Tekkanat'ın aslında patronlardan Ersev beyin kızı olduğunun ortaya çıkması oldu.

İşletme yöneticiliğini üstlenen Türk sinemasının son jönlerinden ünlü TV Sunucusu ve Spor Yazarı Yalçın Dümer, "Son yıllarda gelen sinema ve televizyon tekliflerini dikkate bile almadan, Bodrum'daki evimde dinlenmeye çekilmiştim. Marmaris'ten böyle bir davet alınca hiç düşünmeden kabul ettim çünkü Darkblue benim için çok anlamlı. Bana göre Marmaris'i anlatan bir tanımlama. Bundan sonra Marmarisli oldum artık. Bugün 1 Temmuz aynı zamanda Denizcilik bayramı olduğu için özellikle bu tarihi seçtik. Önümüzdeki yıllarda, mekanımızın açılış yıl dönümüyle birlikte iki bayramı bir arada kutlayacağız. Vizyonumuz; "Always together." Yani daima beraberiz. Açılışımıza yoğun ilgi gösteren Marmarisliler'e ve şehir dışından gelen dostlarımıza gönülden teşekkür ediyoruz." dedi.

- Kaynak: Bültenler

Son Dakika Güncel Darkblue Marmaris'e Çok Yakıştı - Son Dakika


YORUMLAR

Son Dakika

Fenerbahçe Beko, Barcelona'ya 42 sayı farkla mağlup oldu Ateşi yükselen Enner Valencia, Ekvador Milli Takımı kadrosundan çıkarıldı MasterChef Türkiye'de dokunulmazlık mücadelesi! Favori yarışmacı elemeye kaldı Rol arkadaşı Elit İşcan'a cinsel istismarla yargılanan Efecan Şenolsun: Alkollüydüm, sadece omzuna dokundum İzlanda'yı 2-1 mağlup eden Macaristan, EURO 2020 biletini kaptı Merkez Bankası'nın yeni Başkanı Naci Ağbal, hızlı başladı! Artık 7 gün 24 saat EFT yapılabilecek Bir Zamanlar Çukurova dizisine bomba transfer! Ünlü oyuncu başrol oynayacak Korona aşısını bulan Türk profesör Uğur Şahin uyardı: Kış zor geçecek rahatlama martta