Darp Edilen 78 Yaşındaki Boyacının Gözyaşlarını Vatandaşlar Sildi - Son Dakika

Darp Edilen 78 Yaşındaki Boyacının Gözyaşlarını Vatandaşlar Sildi

16.02.2018 15:19

Samsun'da ayakkabı boyacılığı yapan 78 yaşındaki adam, bir esnaf tarafından darp edilerek gözyaşlarına boğulunca çevredeki vatandaşlar yardımına koştu.

Samsun'da ayakkabı boyacılığı yapan 78 yaşındaki Hasan Esmer, bir esnafın kendisini darp etmesi sonucunda gözyaşlarına hakim olamadı.

ESNAF 78 YAŞINDAKİ BOYACIYI DARP ETTİ

Küfür ettiği iddia edilen boyacı Hasan Esmer'e çevre esnaflarından Yılmaz isimli 30'lu yaşlarda bir esnaf tepki gösterdi. Yaşlı boyacıya sinirlenen esnaf, darp ettiği boyacının kaşını patlattı. Yaşanan arbede sırasında boyacının sandığı ve boya malzemeleri etrafa saçıldı.

"5 SENEDİR BURADAYIM, NEREDE DELİ OLSA BENİ BULUYOR"

Yaşadığı olay karşısında şaşkınlığa uğrayan ve gözyaşlarına hakim olamayan yaşlı adam, "Ben bir şey yapmadım. Geldi bana vurdu. Nerede bir deli olsa, gelip beni buluyor. 5 senedir burada ayakkabı boyuyorum. Bugün beni burada darp ettiler. Darp eden kişi genç ve çok cüsseliydi. Gücü bana yetti" dedi.

YAŞLI ADAM GÖZYAŞLARINA HAKİM OLAMADI

Yaşlı adamın ağladığını gören çevre sakinleri ellerindeki peçetelerle ayakkabı boyacısının yüzündeki kanları sildiler.

VATANDAŞLAR TEPKİ GÖSTERDİ

Yaşlı adama yardım eden kadınlardan bazıları, çevrede toplanan erkeklere tepki göstererek, "Bu adam dayak yerken neden müdahale etmediniz? Neden izlediniz?" diye bağırdı. Yaşlı adamın çevresinde toplanan vatandaşlar da bu konu yüzünde tartışma yaşadı.

"SANDIĞIMI TOPLAYAYIM, HER ŞEY DAĞILMIŞ"

Kendisini darp eden kişiden şikayetçi olan boyacı Hasan Esmer, olay yerine gelen 112 Acil Servis ekipleri tarafından Gazi Devlet Hastanesi'ne götürülürken, "Sandığımı toplayayım. Her şey her yere dağılmış" dedi. Çevre sakinleri de yaşlı adama kendilerinin eşyalarını toplayacağını söyleyerek onu hastaneye gitmesi yönünde ikna etti.

Yaşlı adam tedavisi tamamlandıktan sonra darp raporuyla beraber Gazi Polis Merkezine şikayetçi olmaya gitti.

Darp Edilen 78 Yaşındaki Boyacının Gözyaşlarını Vatandaşlar Sildi
Darp Edilen 78 Yaşındaki Boyacının Gözyaşlarını Vatandaşlar Sildi
Darp Edilen 78 Yaşındaki Boyacının Gözyaşlarını Vatandaşlar Sildi
Darp Edilen 78 Yaşındaki Boyacının Gözyaşlarını Vatandaşlar Sildi
Darp Edilen 78 Yaşındaki Boyacının Gözyaşlarını Vatandaşlar Sildi

Kaynak: İHA

Son Dakika 3. Sayfa Darp Edilen 78 Yaşındaki Boyacının Gözyaşlarını Vatandaşlar Sildi - Son Dakika


YORUMLAR (43)
  • karadenizli: SANA VURAN O NAMUSSUZ KİTAPSIZIN ELLERİ KIRILSIN AMA SAMSUNLULAR ONU YANINDA BIRAKMAZ HALLEDERLER. AYNISINI YAPSINLAR. BAKALIM NASIL GÜÇLÜMÜ. AMCACIM ÇOK GEÇMİŞ OLSUN. KARADENİZ İNSANI BUNU YAPMAZ AMA BEŞ PARMAĞIN BEŞİ BİRMİ SELAMLAR Cevap Yaz 0 0 Yayından Kaldır
  • İzleyenler utansın: Orada olsaydım yaşlı gariban dövmeyi öğretirdim ona. Bu zibidilere anladığı dilden öğreteceksin ki kafaya girsin. Cevap Yaz 0 0 Yayından Kaldır
Tüm yorumlar için tıklayınız

Son Dakika

2 yıllık dava arabulucu uygulamasıyla 4 saatte son buldu 2 yıllık dava arabulucu uygulamasıyla 4 saatte son buldu Karantinada olması gerekirken cuma namazına gitti, polis camiden zorla çıkardı Karantinada olması gerekirken cuma namazına gitti, polis camiden zorla çıkardı Karısını takip eden tacizciyi sokak ortasında evire çevire dövdü! Öfkeli kocanın dayağı kamerada Karısını takip eden tacizciyi sokak ortasında evire çevire dövdü! Öfkeli kocanın dayağı kamerada Cem Yılmaz'a Demet Akalın'ı sinirlendiren sözlerini sordular, hem kızdı hem yalanladı Cem Yılmaz'a Demet Akalın'ı sinirlendiren sözlerini sordular, hem kızdı hem yalanladı Kilometrelerce kaçıp saklandığı tarlada yakalanan alkollü sürücüden şaka gibi savunma: Kaçmıyordum Kilometrelerce kaçıp saklandığı tarlada yakalanan alkollü sürücüden şaka gibi savunma: Kaçmıyordum Annesinin ölümünü kabullenemeyen adam, sinir krizi geçirip kendine zarar verdi Annesinin ölümünü kabullenemeyen adam, sinir krizi geçirip kendine zarar verdi Koronavirüs tedbirleri sonuç vermezse Ramazan Bayramı'nda tam kapanma yolda Koronavirüs tedbirleri sonuç vermezse Ramazan Bayramı'nda tam kapanma yolda Şantaj kurbanı olan genç kız, 9 kişi tarafından defalarca birlikteliğe zorlandı Şantaj kurbanı olan genç kız, 9 kişi tarafından defalarca birlikteliğe zorlandı