Darüşşafaka Basketbol Başantrenörü Blatt: "Türkiye Her Zaman İyi Bir Ev Sahibi Oldu" - Son Dakika

Darüşşafaka Basketbol Başantrenörü Blatt: "Türkiye Her Zaman İyi Bir Ev Sahibi Oldu"

14.09.2017 16:35
Darüşşafaka Basketbol Başantrenörü Blatt:

"Avrupa Şampiyonası'nda favorim Rusya"Darüşşafaka Basketbol Takımı Başantrenörü David Blatt ve yeni oyuncu kadrosu, malzeme sponsoru Under Amour'un yeni mağazasının açılışına katıldı.

"Avrupa Şampiyonası'nda favorim Rusya"

Darüşşafaka Basketbol Takımı Başantrenörü David Blatt ve yeni oyuncu kadrosu, malzeme sponsoru Under Amour'un yeni mağazasının açılışına katıldı.

Vadi İstanbul AVM'deki açılış sonrası basın mensuplarının sorularını yanıtlayan tecrübeli antrenör David Blatt, Avrupa Şampiyonası'nda favori takımının Rusya olduğunu söyledi.

Yeni sezon öncesinde çalışmaların devam ettiğini söyleyen David Blatt, "Şu an takımın durumu son derece iyi. Haftalardır iyi çalışıyoruz ve lig karşılaşmaları başlayana kadar da çalışmalara devam edeceğiz" diye konuştu.

Türkiye'de düzenlenen Avrupa Basketbol Şampiyonası'nı takip ettiğini söyleyen tecrübeli çalıştırıcı, "Şampiyonanın Türkiye'de düzenlenmesinden memnunum. Türkiye her zaman iyi bir ev sahibi oldu. Türkiye'de böyle bir turnuva izleyebildiğim için son derece memnunum. Ancak Türk Milli Takımı'nın daha başarılı olmasını isterdim" şeklinde konuştu.

David Blatt ayrıca, 'şampiyonadaki favori takımınız hangisi?" sorusuna, "Daha önce çalıştığım Rusya" yanıtını verdi.

GÖRÜNTÜ DÖKÜMÜ

-David Blatt'ın açıklamaları

-Oyuncuların mağazayı gezmeleri

-Açılış öncesi toplu fotoğraf çekimi

-Detaylar

HABER: GÖKHAN HEBEPÇİ - KAMERA: OLGUCAN KALKAN/İSTANBUL,

Darüşşafaka Basketbol Başantrenörü Blatt: Türkiye Her Zaman İyi Bir Ev Sahibi Oldu
Darüşşafaka Basketbol Başantrenörü Blatt: Türkiye Her Zaman İyi Bir Ev Sahibi Oldu

- Kaynak: DHA

Son Dakika Güncel Darüşşafaka Basketbol Başantrenörü Blatt: 'Türkiye Her Zaman İyi Bir Ev Sahibi Oldu' - Son Dakika


Son Dakika

Korona aşısı geliştirmişlerdi! Putin'in aşı olup olmadığına Kremlin'den ilginç yanıt: Şu an imkansız Kızılay'dan 'askıda pizza' kampanyası Merkel'in Bakanlar Kurulu toplantısı yaptığı sırada bir saldırgan, Başbakanlık binasına araçla saldırı girişiminde bulundu Yukatel Denizlispor'da Robert Prosinecki dönemi sona erdi Son Dakika! Cumhurbaşkanı Erdoğan yerli korona aşısı için tarih verdi: Nisan ayında uygulama seviyesine getirmeyi planlıyoruz Gelecek Partisi'nin "kadına şiddet" temalı videosu büyük beğeni topladı Reuters: Erdoğan, döviz rezervleri eriyince Merkez Bankası Başkanı Murat Uysal'ı görevden aldı KKTC'nin yerli ve milli otomobili Günsel, anavatanında tam not aldı