Darüşşafaka Basketbol Başantrenörü Blatt: "Türkiye Her Zaman İyi Bir Ev Sahibi Oldu" - Son Dakika

Darüşşafaka Basketbol Başantrenörü Blatt: "Türkiye Her Zaman İyi Bir Ev Sahibi Oldu"

14.09.2017 17:04
Darüşşafaka Basketbol Başantrenörü Blatt:

"Avrupa Şampiyonası'nda favorim Rusya"Darüşşafaka Basketbol Takımı Başantrenörü David Blatt ve yeni oyuncu kadrosu, malzeme sponsoru Under Amour'un yeni mağazasının açılışına katıldı.

"Avrupa Şampiyonası'nda favorim Rusya"

Darüşşafaka Basketbol Takımı Başantrenörü David Blatt ve yeni oyuncu kadrosu, malzeme sponsoru Under Amour'un yeni mağazasının açılışına katıldı.

Vadi İstanbul AVM'deki açılış sonrası basın mensuplarının sorularını yanıtlayan tecrübeli antrenör David Blatt, Avrupa Şampiyonası'nda favori takımının Rusya olduğunu söyledi.

Yeni sezon öncesinde çalışmaların devam ettiğini söyleyen David Blatt, "Şu an takımın durumu son derece iyi. Haftalardır iyi çalışıyoruz ve lig karşılaşmaları başlayana kadar da çalışmalara devam edeceğiz" diye konuştu. Türkiye'de düzenlenen Avrupa Basketbol Şampiyonası'nı takip ettiğini söyleyen tecrübeli çalıştırıcı, "Şampiyonanın Türkiye'de düzenlenmesinden memnunum. Türkiye her zaman iyi bir ev sahibi oldu. Türkiye'de böyle bir turnuva izleyebildiğim için son derece memnunum. Ancak Türk Milli Takımı'nın daha başarılı olmasını isterdim" şeklinde konuştu.

David Blatt ayrıca, 'şampiyonadaki favori takımınız hangisi?" sorusuna, "Daha önce çalıştığım Rusya" yanıtını verdi. - İstanbul

- Kaynak: DHA

Son Dakika Güncel Darüşşafaka Basketbol Başantrenörü Blatt: 'Türkiye Her Zaman İyi Bir Ev Sahibi Oldu' - Son Dakika


Son Dakika

Son dakika: Ödemeler nasıl olacak? İstanbul'da okul servis ücretlerine düzenleme İmamoğlu'ndan "Toplantı kayıt altına alınmasın" diyen müdüre yanıt: Rahatsızım diyen burayı terk edebilir Süper Kupa'daki Başakşehir-Trabzonspor maçı Katar'da oynanacak Polisin maskesiz gezerken durdurduğu kadın: Allah beni koruyor Oyuncu Bekir Aksoy, eşi ve 8 aylık bebeği koronavirüse yakalandı Yaşlı adam, karantinadaki oğluna ekmek götürürken tedbirlere uymayanları görünce ağladı Ortaköy sahili açıklarında bir erkeğin cansız bedeni bulundu Evinin camına "Koronavirüs bitene kadar misafir almıyoruz" yazılı afiş astı