Darüşşafaka Basketbol Başantrenörü Blatt: "Türkiye Her Zaman İyi Bir Ev Sahibi Oldu" - Son Dakika

Darüşşafaka Basketbol Başantrenörü Blatt: "Türkiye Her Zaman İyi Bir Ev Sahibi Oldu"

14.09.2017 17:04
Darüşşafaka Basketbol Başantrenörü Blatt:

"Avrupa Şampiyonası'nda favorim Rusya"Darüşşafaka Basketbol Takımı Başantrenörü David Blatt ve yeni oyuncu kadrosu, malzeme sponsoru Under Amour'un yeni mağazasının açılışına katıldı.

"Avrupa Şampiyonası'nda favorim Rusya"

Darüşşafaka Basketbol Takımı Başantrenörü David Blatt ve yeni oyuncu kadrosu, malzeme sponsoru Under Amour'un yeni mağazasının açılışına katıldı.

Vadi İstanbul AVM'deki açılış sonrası basın mensuplarının sorularını yanıtlayan tecrübeli antrenör David Blatt, Avrupa Şampiyonası'nda favori takımının Rusya olduğunu söyledi.

Yeni sezon öncesinde çalışmaların devam ettiğini söyleyen David Blatt, "Şu an takımın durumu son derece iyi. Haftalardır iyi çalışıyoruz ve lig karşılaşmaları başlayana kadar da çalışmalara devam edeceğiz" diye konuştu. Türkiye'de düzenlenen Avrupa Basketbol Şampiyonası'nı takip ettiğini söyleyen tecrübeli çalıştırıcı, "Şampiyonanın Türkiye'de düzenlenmesinden memnunum. Türkiye her zaman iyi bir ev sahibi oldu. Türkiye'de böyle bir turnuva izleyebildiğim için son derece memnunum. Ancak Türk Milli Takımı'nın daha başarılı olmasını isterdim" şeklinde konuştu.

David Blatt ayrıca, 'şampiyonadaki favori takımınız hangisi?" sorusuna, "Daha önce çalıştığım Rusya" yanıtını verdi. - İstanbul

- Kaynak: DHA

Son Dakika Güncel Darüşşafaka Basketbol Başantrenörü Blatt: 'Türkiye Her Zaman İyi Bir Ev Sahibi Oldu' - Son Dakika


Son Dakika

Hatay'daki saldırı sonrası Erdoğan'dan kararlılık mesajı: Terörle ve destekçileriyle mücadelemizi sürdüreceğiz Son Dakika! Bakan Soylu'dan İskenderun'daki patlamaya ilişkin ilk açıklama: İki terörist de etkisiz hale getirildi Denizlispor yönetimi, stadın belli yerlerini bölerek portatif loca oluşturdu Varela'nın baldırına basan Josef de Souza direkt kırmızı kart gördü Mehmet Akif Alakurt'tan yine gündeme bomba gibi düşecek hareket! İçki içip araç kullandı Cumhurbaşkanı Erdoğan ile Ersin Tatar arasında dikkat çeken diyalog: Kapalı Maraş'ta piknik yapalım Araç alacaklar dikkat! Faizi sıfırladılar, işte otomobil markalarının kampanyaları Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın boykot çağrısı sonrası merak konusu oldu! İşte Türkiye'de satılan Fransız malları