Dasdas'tan yepyeni bir söyleşi serisi - Son Dakika

Dasdas'tan yepyeni bir söyleşi serisi

23.01.2020 14:04
Dasdas'tan yepyeni bir söyleşi serisi, System.String[]

DasDas yeni bir söyleşi serisine eve sahipliği yapmaya hazırlanıyor.

'Bu Ne Mizahsızlıktır' adını verdikleri söyleşi serisinin Can Gürses moderatörlüğünde ve Mert Fırat'ın ev sahipliğinde ilk konukları Aslı İnandık ve Erdil Yaşaroğlu olacak.

Anadolu Yakası'nın kültür, sanat ve yaşam merkezi DasDas birbirinden farklı etkinliklerle sevenlerini buluşturmaya devam ediyor. 26 Ocak Pazar günü yeni bir söyleşi serisine başlayacak olan mekan, her ay yeni konu ve konuklara ev sahipliği yapacak. Bu söyleşilerin ilki 'Bu Ne Mizahsızlıktır' başlığı altında, Can Gürses'in moderatörlüğündeve Mert Fırat'ın ev sahipliğinde gerçekleşecek,konukları da oyuncu Aslı İnandık vekarikatürist Erdil Yaşaroğlu olacak.

Etkinliğin sonunda konukların da sorularının cevaplanacağı söyleşi dizisi, her gün karşılaştığımız konulara farklı bakış açıları getirecek.

DasDas, geçtiğimiz ve bu sezonbüyük ilgi gören 'Bu Ne Bilimsizliktir' söyleşi serilerinde 'Bilim ve Toplum' temasıyla Mete Atatüre, Can Gürses, Mert Fırat ve Harun Tekin'i aynı sahnede buluşturmuştu. Biletleri günler öncesinde tükenen söyleşide gündelik hayatımızın içindeki konular bilim ve bilimsizlik bağlamında ele alınmıştı.

Dasdas'tan yepyeni bir söyleşi serisi

- Kaynak: Bültenler

Son Dakika Güncel Dasdas'tan yepyeni bir söyleşi serisi - Son Dakika


Son Dakika

İddialı pozlarıyla gündeme gelen Ebru Polat, yeni sevgilisiyle ilk kez görüntülendi Provokatörler rahat durmuyor! Fransa'da "Allah'u Ekber" diyerek polise saldıran kişi aşırı sağcı çıktı Sivasspor, öne geçtiği maçta Maccabi Tel Aviv'e 2-1 yenildi Meteoroloji 12 ilimizi sarı kod ile uyardı! Kuvvetli sağanak yağış etkili olacak Tunç Soyer'in eşi Neptün Soyer'den Charlie Hebdo'nun skandal karikatürüne destek! Tepki yağıyor Donald Trump'ın kampanya hesabı hacklendi, 2.3 milyon dolar çalındı "Ronaldo'yu asla geri çevirmem" sözüyle gündem olan G.Saray'ın eski yengesi isyan etti: Elinizi vicdanınıza koyun İnsanlık dışı ceza! Endonezya'da bir aile, kızlarıyla izinsiz aynı evde kalan genci bacaklarından astı