Datça'da 55 yaşındaki yüzücü Vural Tandoğan "Cumhuriyet Yüzüşü"ne başladı - Son Dakika

Datça'da 55 yaşındaki yüzücü Vural Tandoğan "Cumhuriyet Yüzüşü"ne başladı

27.10.2020 14:29
Datça'da 55 yaşındaki yüzücü Vural Tandoğan

Manş Denizi ve Cebelitarık Boğazı'nı geçen 55 yaşındaki Ragıp Vural Tandoğan, Muğla'nın Datça ilçesinde 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı dolayısıyla 29 kilometrelik "Cumhuriyet Yüzüşü"ne başladı.

Manş Denizi ve Cebelitarık Boğazı'nı geçen 55 yaşındaki Ragıp Vural Tandoğan, Muğla'nın Datça ilçesinde 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı dolayısıyla 29 kilometrelik "Cumhuriyet Yüzüşü"ne başladı.

Tandoğan, gazetecilere, "Cumhuriyet Yüzüşü" adını verdiği etkinlik için kendisine destek verenlere teşekkür etti.

Etkinlikte 29 kilometre yüzeceğini belirten Tandoğan, "Bu zorlu yüzüşü, hava koşulları nedeniyle bu gün gerçekleştiriyoruz. Bu yüzme parkurunda uluslararası yüzme ultra maraton kuralları uygulanacak." dedi.

Tandoğan'ın, 04.00'te Palamutbükü'nden atmaya başladığı kulaçlar saat 16.00'da Kumluk Plajı'nda sona erecek.

Tandoğan'ı Palamutbükü ve Datça açıklarında teknelerinde tatillerini geçiren turistler de alkışlarla destekledi.

- Kaynak: AA

Son Dakika Güncel Datça'da 55 yaşındaki yüzücü Vural Tandoğan 'Cumhuriyet Yüzüşü'ne başladı - Son Dakika


YORUMLAR

Son Dakika

Tarihi zaferde dikkat çeken detay! Azerbaycan ve Türkiye arasında kesintisiz kara bağlantısı sağlanacak Cumhurbaşkanı Erdoğan imzaladı! 7 Bakanlıkta kritik atamalar Resmi Gazete'de Şanlıurfa'da turistleri taşıyan otobüs şarampole devrildi: 32 yaralı Prof. Dr. Mehmet Ceyhan, koronayla bağlantılı yeni hastalığa karşı uyardı! Bu 3 belirti varsa hastaneye koşun Trump'tan Pentagon operasyonu! Kendisine yakın isimleri kritik pozisyonlara getiriyor Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz dizisine 3 transfer birden Şeyma Subaşı dans videosunu paylaştı, yeni sevgilisi yanlışlıkla kadraja girdi Fransız basınından Macron'a Dağlık Karabağ eleştirisi: Suriye ve Libya'dan sonra başka bir başarısızlık!