Daü Iı. Tanıtım Günleri Başlıyor - Son Dakika

Daü Iı. Tanıtım Günleri Başlıyor

17.02.2012 16:28
Daü Iı. Tanıtım Günleri Başlıyor, System.String[]

"DAÜ Tanıtım Günleri" etkinliğinin ikincisi, bu yıl 22 – 23 – 24 Şubat 2012 tarihlerinde gerçekleştirilecek.

Geçtiğimiz yıl olduğu gibi DAÜ Lala Mustafa Paşa Spor Sarayı'nda yer alacak olan ve KKTC'deki lise son sınıf öğrencilerine yönelik olarak hazırlanan organizasyonda öğrenciler DAÜ tarafından okullarına gönderilecek otobüslerle DAÜ'ye gelerek, Üniversite bünyesindeki tüm akademik ve sosyal birimleri tanıma fırsatı yakalayacaklar.

Üç gün boyunca 09:30 – 13:00 saatleri arasında ziyaret edilecek olan "DAÜ II. Tanıtım Günleri" kapsamında akademik etkinliklerin yanısıra lise son sınıf öğrencilerinin ilgisini çekecek çeşitli aktiviteler ve ödüllü yarışmalar da yer alacak. Etkinlikte mesleki konularda alanında uzman kişiler tarafından öğrencilere çeşitli bilgiler aktarılarak hem akademik birimler hem de meslekler ve kariyer planlama hususunda öğrencilerin sorularının da yanıtlanması planlanmaktadır.

DAÜ Rektörlüğü tarafından, "II. Tanıtım Günleri" organizasyon detaylarının kamuoyuyla paylaşılması amacıyla 20 Şubat 2012 Pazartesi günü, saat 11:30'da, DAÜ Tower Bar'da bir basın toplantısı düzenlenecek.

- Kaynak: Bültenler

Son Dakika Güncel Daü Iı. Tanıtım Günleri Başlıyor - Son Dakika

YORUMLAR

Son Dakika

FETÖ iddiası sonrası İYİ Partili Ümit Özdağ'ın ihracı için ilk adım atıldı Galatasaray, evinde ilk kez Alanyaspor'a yenildi Sağlık Bakanlığı, çelişki sonrası koronavirüs tablosunu değiştirdi! Yeni hasta sayısı 2 bini aştı Meteoroloji, 57 ile sağanak yağış uyarısında bulundu "Türk burgeri değil Yunan burgeri satacağız" diyen Suudi şirket, Türkiye'de sektör lideri çıktı SİHA'lara direnemeyen Ermenistan'dan PKK taktiği! Hedef şaşırtmak için mevzilere cansız manken yerleştirdiler Sevgilisiyle samimi pozlarını paylaşan fenomen Duygu Özaslan, eleştirileri tiye aldı Türkiye'nin Azerbaycan ve Kırım hamleleri Rus basınını rahatsız etti: Moskova'nın nüfuz alanına görülmemiş bir atılım var