DAÜ Londra Gezisinde - Son Dakika

DAÜ Londra Gezisinde

27.11.2012 10:29
DAÜ Londra Gezisinde, System.String[]

DAÜ İç Mimarlık Bölümü Londra'ya teknik gezi stajı düzenledi.

Doğu Akdeniz Üniversitesi (DAÜ) Mimarlık Fakültesi, İç Mimarlık Bölümü, lisans eğitiminin ayrılmaz bir parçası olan teknik gezi stajları kapsamında İngiltere'nin baş kenti Londra'ya bir teknik gezi düzenledi.

Öğretim Görevlileri Dr. Hacer Başarır ve Mustafa Dinsev yürütücülüğünde gerçekleştirilen gezide öğrenciler Londra'daki birçok kamusal mekanı iç mekan tasarımı açısından inceleme ve deneyimleme fırsatı buldular. İç Mimarlık Bölümü öğrencilerinin kültürel farkındalığını artırmak, farklı coğrafyalardaki yapılı çevrelerde uygulanmış tasarım çözümlerini irdelemelerine olanak sağlayarak açık fikirli ve yenilikçi profesyoneller yetiştirmek hedeflenen yurt dışı gezi stajlarında öğrenciler bir dünya başkenti olan Londra'da yoğun bir hafta geçirdiler. Bu süre içinde, fotoğraflar çekip analiz yaptıktan sonra, teorik derslerde öğrendikleri birçok mekan ve tasarımcının işlerini yerinde deneyimleme fırsatı buldular.

DAÜ Londra Gezisinde

- Kaynak: Bültenler

Son Dakika Güncel DAÜ Londra Gezisinde - Son Dakika

YORUMLAR

Son Dakika

Meteoroloji'den 9 il için için sağanak ve gök gürültülü sağanak uyarısı İnşaatta elleri ve ayakları bağlı kız çocuğu bulundu Ünlü model Emily Ratajkowski çırılçıplak hamilelik pozu verdi Ayrıldığı nişanlısı, Büşra ile annesini öldürdü Azerbaycan'dan darbe yiyen Paşinyan, halkını tehdit etti: Geri duranları, kaçanları ağır cezalandıracağız Karşılıklı boykot uygulayan Türkiye ve Fransa'nın ekonomik ilişkileri ne boyutta? Dikkat çeken rakamlar Azerbaycan milletvekili Paşayeva'dan Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın çağrısına destek: Fransız mallarının boykotuna başlıyoruz İETT otobüsünde mastürbasyon yapan sapığa "cinsel taciz" suçundan ev hapsi verildi