DAÜ Öğretim Üyesine Mansion Ödülü - Son Dakika

DAÜ Öğretim Üyesine Mansion Ödülü

23.11.2012 15:02
DAÜ Öğretim Üyesine Mansion Ödülü, System.String[]

DAÜ Sağlık Bilimleri Fakültesi her geçen gün kendini geliştirmeye ve başarıları ile isminden söz ettirmeye devam ediyor.

Sağlık Bilimleri Fakültesi güçlü eğitim kadrosu ile de gururlandırarak birçok kongrede ödüller kazanıyor.

Türk Nefroloji Diyaliz ve Transplantasyon Hemşireliği Derneği tarafından 14-18 Kasım 2012 tarihleri arasında, Antalya Rixos Sungate Hotel & Convention Center'da gerçekleştirilen 22. Ulusal Böbrek Hastalıkları, Diyaliz ve Transplantasyon Hemşireliği Kongresi'ne katılan DAÜ Sağlık Bilimleri Fakültesi Hemşirelik Bölümü Öğretim Görevlisi Çiğdem Fulya Dönmez "Nefroloji hemşirelerinin ve hastalarının ölüm kavramı ve baş etme yolları" adlı sunum gerçekleştirdi. Dönmez kongrenin 16 Kasım 2012 tarihinde düzenlenen oturumunda sunmuş olduğu "Nefroloji Hemşirelerinin ve Diyaliz Hastalarının Ölüm Kavramına İlişkin Görüşleri" konulu araştırmasıyla da Türk Nerfoloji Diyaliz ve Transplantasyon Hemşireliği derneği tarafından Mansion Ödülü'ne layık görüldü.

Kongrenin bilimsel programı, nefroloji, diyaliz ve transplantasyon alanındaki güncel gelişmeler dikkate alınarak ve dernek üyelerinden gelen öneriler doğrultusunda hazırlandı. Bilimsel program akışları içerisinde poster bildiri oturumlarının yanısıra nefroloji hemşireliğinde önemli ve güncel konular öğretim üyeleri ve uzman hemşireler tarafından konferans, panel, sempozyum ve oturumlarla ele alınıp tartışıldı.

DAÜ Öğretim Üyesine Mansion Ödülü

Kaynak: Bültenler

Son Dakika Güncel DAÜ Öğretim Üyesine Mansion Ödülü - Son Dakika


YORUMLAR

Son Dakika

Fenerbahçe, Karagümrük'ten 35 yaşındaki futbolcu Lucas Biglia'yı transfer etmek için harekete geçti Fenerbahçe, Karagümrük'ten 35 yaşındaki futbolcu Lucas Biglia'yı transfer etmek için harekete geçti Hande Erçel, mavi mayolu pozlarıyla takipçilerini mest etti Hande Erçel, mavi mayolu pozlarıyla takipçilerini mest etti Askerden yeni gelen genç evinin önünde tüfekle öldürüldü Askerden yeni gelen genç evinin önünde tüfekle öldürüldü Galatasaray'da Fatih Terim ve 12 futbolcu boşa çıktı Galatasaray'da Fatih Terim ve 12 futbolcu boşa çıktı Sedat Peker'den dikkat çeken sözler! Kılıçdaroğlu ve Akşener de gündemindeydi Sedat Peker'den dikkat çeken sözler! Kılıçdaroğlu ve Akşener de gündemindeydi Polisin ikna edemediği kadından pes dedirten tepki: Ceza yazarsan insan değilsin! Polisin ikna edemediği kadından pes dedirten tepki: Ceza yazarsan insan değilsin! Gedson, stada girmek isterken tartaklanan kardeşine yapılanları öğrenince veda etti Gedson, stada girmek isterken tartaklanan kardeşine yapılanları öğrenince veda etti Devriye gezen polis, ağaca asılı ceset buldu Devriye gezen polis, ağaca asılı ceset buldu
Advertisement