Son Dakika Haberleri: David Han Li'nin İstanbul'a Geliş Sebebi Türk Telekom Stadı!

David Han Li'nin İstanbul'a Geliş Sebebi Türk Telekom Stadı!

8 gün önce

Galatasaray-Antalyaspor maçını tribünde izleyen Milan yöneticisinin, İtalyan ekibinin yeni stadı için sarı-kırmızılıların mabedinde bulunma durumuna dikkat çekildi.

David Han Li'nin İstanbul'a Geliş Sebebi Türk Telekom Stadı!, System.String[]
Milanlı yönetici David Han Li'nin İstanbul'a gelişiyle ilgili yeni bir ihtimal ortaya çıktı. Galatasaray- Antalyaspor maçını Türk Telekom'da izleyen İtalyan ekibinin yetkilisi için sarı kırmızılıların başkanı Mustafa Cengiz, "Kendisi bize maçı izleme talebini iletti, biz de kendisine loca tahsis ettik. Devre arasında da yanına gidip 'hoşgeldin' dedik" demişti.
Kırmızı-siyahlı kulüple ilgili haberler yapan Milanlive internet sitesine göre David Han Li Türk Telekom Arena Stadı'nı inceledi. Oldukça yaşlanan San Siro'nun ardından kendisine yeni bir stat yapma planları olduğu belirtilen Milan Kulübü'nde, bu doğrultuda Galatasaray'ın stadının iyi bir referans olabileceği belirtildi.
'Stada hayran kaldı'
Çinli yöneticinin sarı-kırmızılıların stadına yaptığı ziyaretle ilgili çeşitli iddiaların ortaya atıldığı, bir çok iddia arasında İstanbul seyahatinin nedeninin netleşmediğine dikkat çekildi. Buna göre David Han Li Türk Telekom Stadı'na hayran kaldı. 2011'de inşaatı biten stadın projesinin Milanlı yöneticilerin beğenisini kazandığı ifade edildi.
'Milan'ın stadı için iyi model'
San Siro'yu Inter ile paylaşan Milan Kulübü'nün idarecilerinin önümüzdeki dönemde kendilerinin sahibi olacağı yeni bir stat planları bulunduğu, Milan İdari Direktörü Marco Fassone'nin bu isteklerini bir çok kez dile getirdiği hatırlatıldı. Bunun ya San Siro'yu yenileyerek ya da tamamen yeni bir stat yaparak olacağı, Han Li'nin de bu kapsamda Galatasaray'ın stadını bir model olarak düşünmesinin çok mümkün olduğu vurgulandı.
Kaynak: Skorer


YORUMLAR


Ataşehir'deki Bomba Paniğinin Nedeni Belli Oldu: Paketten Saat Çıktı PFDK, Galatasaray'a Halis Özkahya Paylaşımı Nedeniyle 100 Bin TL Para Cezası Verdi

İddaa Şampiyonluk Oranları Güncellendi Böyle Anne-Baba Olmaz Olsun! Bebeklerinin Yanında Uyuşturucu Komasına Girdiler