Dedaş İl Müdürü Nurbaki, Silvan'da İncelemelerde Bulundu - Son Dakika

Dedaş İl Müdürü Nurbaki, Silvan'da İncelemelerde Bulundu

12.01.2012 11:40
Dedaş İl Müdürü Nurbaki, Silvan'da İncelemelerde Bulundu, System.String[]

Dicle Elektrik Dağıtım A.Ş.(DEDAŞ) Diyarbakır İl Müdürü Nihat Nurbaki, Silvan ilçesinde incelemelerde bulundu.

Dicle Elektrik Dağıtım A.Ş. (DEDAŞ) Diyarbakır İl Müdürü Nihat Nurbaki, Silvan ilçesinde incelemelerde bulundu.

Nurbaki, mahalle muhtarlarıyla bir araya gelerek, elektrik ile ilgili sıkıntılarını dinledi. Nurbaki, köylerin şebeke ıslah çalışmaları ve şebeke yenilemelerini 2012 yatırım programına almaya çalışacaklarını bildirdi.

Nurbaki şehrin girişlerindeki orta refüj çalışmaları projesinin de hazır olduğunu belirterek, "Bu yıl orta refüj aydınlatmaları çalışmalarına başlayacağız ve yıl sonunda bitirmeyi hedefliyoruz. Sayın Başkanımız Silvan'a hizmet konusunda bizlere her türlü katkıyı sunduğu için kendisine teşekkür ediyorum" dedi.

Nurbaki ve beraberindekiler daha sonra Belediye Başkanı Fadıl Erdede'yi makamında ziyaret ederek, belediyenin katkılarından dolayı Erdede'ye teşekkür etti.

- DİYARBAKIR

- Kaynak: AA

Son Dakika Yerel Dedaş İl Müdürü Nurbaki, Silvan'da İncelemelerde Bulundu - Son Dakika

YORUMLAR

Son Dakika

Prof. Dr. Mehmet Ceyhan'dan salgının seyriyle ilgili korkutan sözler: Birinci dalga bitmedi, 3. ve 4. artış dönemleri gelecek Fatih Terim'den yönetime olay sözler: İçerdekilerin arkamdan planlarını bilmiyor değilim Hurdacı, sokak ortasında önce kollarını kesti sonra jileti boğazına dayadı Kaya Çilingiroğlu, maske işini bu defa abarttı! Taktığı kaskla yine gündem oldu Son Dakika: Fransa, Erdoğan'ın Macron hakkındaki sözlerinin ardından Ankara Büyükelçisi'ni geri çağırdı 17 yaşındaki genç, dut ağacına bağladığı iple kendini astı Geçtiğimiz günlerde evinde yangın çıkan Eser Yenenler, şimdi de koronavirüse yakalandı Bakan Koca, koronavirüs en çok bulaştığı ortamı ilk kez açıkladı: Evde bulaş oranı daha yüksek