Dedeman Gaziantep Hotel & Convention Center Genel Müdürü İşkin Açıklaması - Son Dakika

Dedeman Gaziantep Hotel & Convention Center Genel Müdürü İşkin Açıklaması

18.01.2012 16:40
Dedeman Gaziantep Hotel & Convention Center Genel Müdürü İşkin Açıklaması, System.String[]

Dedeman Gaziantep Hotel Convention Center Genel Müdürü Fatih İşkin, "Bölgenin ticari başkenti olan Gaziantep'e yenilenen ekimizle en iyi hizmeti sunmaktan gurur duyacağız" dedi.

Dedeman Gaziantep Hotel Convention Center Genel Müdürü Fatih İşkin, "Bölgenin ticari başkenti olan Gaziantep'e yenilenen ekimizle en iyi hizmeti sunmaktan gurur duyacağız" dedi.

Dedeman Gaziantep Hotel & Convention Center, yeni yıl dolayısıyla düzenlenen etkinlikte, otelin açılışında satış ve pazarlama müdürü olarak görev yaptığını anımsatarak, yaşadığı kısa bir ayrılıktan sonra Genel Müdür olarak göreve başladığını söyledi.

Gaziantep'te organize sanayi bölgesinde 1 Nisan 2009 tarihinde hizmet vermeye başladıklarını hatırlatan İşkin, Dedeman Gaziantep Hotel & Convention Center'in bugüne kadar 190 bin konuğa ev sahipliği yaptığını, 2009 yılında ortalama yüzde 41 doluluk oranıyla hizmet verirken 2012 için yüzde 55 doluluk oranı hedeflediklerini kaydetti.

İşkin, 125 kişilik deneyimli ekipleriyle hizmet verdiklerini ifade ederken,

"Bölgenin ticari başkenti olan Gaziantep'e yenilenen ekibimizle en iyi hizmeti sunmaktan gurur duyacağız" diye konuştu.

Dedeman Hotels & Resorts International Üst Yöneticisi (CEO) Tamer Yürükoğlu da konuşmasında, tarihi ve turistik yapısı ile bilikte bölgenin ticari başkenti olan bu güzel şehri "geleneksel Dedeman misafirperverliği" ile buluşturduklarını belirterek, şunları söyledi:

"Gaziantep'in önemini ve geleceğine olan inancımız, otelimiz için bu şehri seçilme kararının alınmasında çok önemli bir unsur olmuştu. Güneydoğu Anadolu Bölgesi'nin ticari başkenti bir şehirde bölesine önemli bir işletmeye sahip olmak bizleri çok mutlu ediyor. Yeni yıl ile birlikte Dedeman Gaziantep'te bir değişim rüzgarı esiyor. Yenilenen ekibi ile daha güçle ve daha dinamik olarak hizmet sunuyor."

- GAZİANTEP

- Kaynak: AA

Son Dakika Yerel Dedeman Gaziantep Hotel & Convention Center Genel Müdürü İşkin Açıklaması - Son Dakika

YORUMLAR

Son Dakika

Fransa'nın beklediği destek Yunanistan'dan geldi: Erdoğan'ın Macron'a yönelik sözleri kabul edilemez Fenerbahçe taraftarından rakibi kızdıracak tezahürat: Trabzon kümeye Evde çıkan yangında dumandan zehirlenen 2 çocuk hayatını kaybetti Aşk iddialarını yalanlayan Barış Murat Yağcı, Nisa Bölükbaşı ile birlikte ev kiraladı Cristiano Ronaldo'nun üçüncü koronavirüs testi de pozitif sonuçlandı Ermenistan, Dağlık Karabağ'a getirdiği PKK'lı teröristlere Azerbaycan askeri üniforması giydirdi Son Dakika: Türkiye'de 25 Ekim günü koronavirüs kaynaklı 72 can kaybı, 2017 yeni vaka tespit edildi F.Bahçe'den müthiş geri dönüş! Trabzonspor'u net skorla mağlup ettiler