"Dedikodu Koca Firmayı İflas Ettirdi" - Son Dakika

"Dedikodu Koca Firmayı İflas Ettirdi"

18.01.2012 17:19

Bursa'da firmasının dedikodu yüzünden iflas ettiğini öne süren işadamı, bu duruma iş yerinin önüne koyduğu tabelayla isyan etti.

Bursa'da firmasının dedikodu yüzünden iflas ettiğini öne süren işadamı, bu duruma iş yerinin önüne koyduğu tabelayla isyan etti.

Merkez Nilüfer ilçesi Küçük Sanayi Sitesi'nde kapatılan bir firmanın bulunduğu binanın karşısındaki boş araziye konulan, "Dedikodu yüzünden koca firma yıkıldı. Yapan Allah'ından bulsun" yazılı tabela, görenleri hayrete düşürdü. 5 yıl önce kurulan Dost Hırdavat'ı kapattıklarını kimseye söylemeyen firma yetkilileri, iflas ettiklerini ise bir tabela ile duyurdu.

Firma başka bir adrese taşınırken, iş yerinin camlarına "Taşındık" yazısı asıldı. Çalı Mahallesi Cumhuriyet Caddesi'ne taşındığı iddia edilen firmanın yetkilisinin ise şehir dışında olduğu belirtildi. - BURSA

 Dedikodu Koca Firmayı İflas Ettirdi

- Kaynak: İHA

Son Dakika Güncel 'Dedikodu Koca Firmayı İflas Ettirdi' - Son Dakika


Son Dakika

Bayern Münih, evinde Atletico Madrid'i 4-0 mağlup etti ABD'den tehdit gibi S-400 sözleri: Türkiye füzeleri test ederek çok şeyi feda etti 13 yaşındaki kıza aşk mektubu yazan 61 yaşındaki sapık tutuklandı Dondurucudan çıkardıkları erişteyi yiyen aynı aileden 9 kişi hayatını kaybetti Masumlar Apartmanı'nın "Han"ı Birkan Sokullu'nun eski eşinin ünlü oyuncu olduğu ortaya çıktı Bakan Koca, Cem Yılmaz'ın sağlık çalışanlarıyla ilgili çağrısına olumlu yanıt verdi Azerbaycan'dan vatandaşlarını cepheye çağıran Paşinyan'a sert tepki: Çözüm taraftarı olmadığını bir kez daha ortaya koydu Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın maaşına zam! İşte önümüzdeki yıl alacağı ücret